Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha a gyermekeddel...

Anyukák! Ha a gyermekeddel kacsolatban szeretnél tetoválást, akkor hova és mit csináltatnál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát én mindig tervezem, hogy magamra tetováltatom a gyerekek nevét. Szépen be is gyűjtöttem a babákat, már megvan mind a három. Egyszer remélem összejön és megcsináltathatom.


A szívemhez tetováltatom majd a nevüket:) De cak kicsi betűkkel:D

2013. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én s csuklómra fogom:-) 26+5hkm
2013. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén Én is a csuklómra szeretném a nevét,de az nem olyan mintha,elfelejteném hogy hívják és azért írattam oda,hogy bármikor lássam? :))))))
2013. jún. 26. 22:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Én vagy a nevük kezdőbetűjét a lapockámra, vagy a születési évszámukat római számokkal, de hogy hová, azt nem tudom. Talán a csuklómra.
2013. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csuklón tényleg olyan emlékeztető jellege van. Szív fölött a legjobb, mire az ember rájön, hogy mégsem olyan trendi a tetkó, eltakarja a lógó melle. :)
2013. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lábfejen is tetszik egy szép idézet,de azzal meg az a bajom,hogy 1 év alatt kb 2 hónap,amikor mások is látják(nyáron).
2013. jún. 26. 22:36
 7/16 anonim válasza:
Én az alkaromra tetováltattam a kislányom nevét! Most született a második gyerekem, Ő kisfiú, jövő hónapban megyek és a másik alkaromra megcsináltatom az Ő nevét is!
2013. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is a szívemhez csináltatnám, de azt nem tudom, hogy mit, talán valamilyen szimbolikus képet valahogy a nevükkel kombinálva. (van becenevük, tündérekkel kapcsolatos, abból lehetne rajzolni...)
2013. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én most tervezem, az újszülött kori tenyeréről egy képet vagy az oldalamra, vagy a lapockámra.
2013. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a tarkómra akarom a fiam nevének kezdőbetűjét!
2013. jún. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!