Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Októberben születik a kisbabám...

Októberben születik a kisbabám, fiú lesz. Melyik nevet válasszuk? Zoltán vagy Péter. Mindkettőt nem szeretném

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 23:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nekem a Péter jobban tetszik :)
2013. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én a Zoltánt választanám, mert van negatív Péter ismerős.
2013. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is a Zoltánt választanám 10 Pétert ismerek vagy többet:D Peti kicsit gyakoribb mint a Zoli:)
2013. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Zoltán :-)
2013. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Péter.
2013. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo ezen nagyon de nagyon jot mosolyogtam. Kisfiam 3 es fel eves es Peternek hivjak. Pont ez a ket nev kozott vacilaltunk mi a kisfiunk szuletese elott. Meg egy hettel a szules elott es azon gondolkodtunk, hogy Peter vagy Zoltan. Igy enkem mind a 2 nev nagyon tetszik termeszetesen. Mi vegul azert dontottunk a Peter mellett mert Angliabna elunk es a Peter itt is meg otthon is Peter (perze kiveve az ekezetet). Igy ha barhogy dontunk akkar itt maradunk akkar egy napon hazamegyunk a nev universalis. :)
2013. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Péter
2013. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Egyenlőre az a probléma hogy egyik nap úgy kelek hogy legyen Zoltán, másik nap meg úgy hogy Péter. Férjemnek teljesen mindegy, ő rám hagyta hogy én döntsem el, ő bármelyiket elfogadja. Kicsit jobban tetszik a Péter, de ugyanakkor tudom hogy a Zoltánnal jobban járna mert kevesebb kisfiú van manapság aki ezt a nevet kapja
2013. jún. 30. 21:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Plusz 1 szavazat a Zoltánra :) mi a tesómmal egyszerre várunk babát, majdnem vita lett belőle, ki viszi a Zoltánt :) A Péter nekünk nem tetszik, tele az ismerősi kör Péterekkel. Fel sem merült.
2013. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Péter!
2013. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!