Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, akik 3-an...

Anyukák, apukák, akik 3-an vagy többen vagytok testvérek, mennyire volt jó nagy családban felnőni? Felnőttként milyen a viszony a tesóitokkal? Ti mennyire szeretnétek nagy családot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 15:09
 1/5 anonim válasza:
17 vagyok és van három testvérem. Jól kijövök a testvéreimmel és szerintem jobb, ha van testvéred, mint egykének lenni. Ha egyke vagy nem tanulsz meg osztozkodni és otthon is többet fogsz unatkozni. Bátyám és közöttem 1 év van és sokat játszottunk, mikor kicsik voltunk.
2013. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
(még az első kommentelő vagyok) és ha felnövök, akkorse csak 1 gyerwket szeretnék
2013. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 3-an vagyunk testvérek.És nagyon jó,hogy így alakult,én vagyok a középső,és egyetlen lány.Van még egy bátyám és egy öcsém.Szerettem hogy 3an vagyunk tesók.Sokat játszottunk együtt.A mai napig nagyon jó a kapcsolatom velük.

Nekem már van egy kisbabám,és családom.A bátyámnak csak menyasszonya van,az öcsém meg még otthon él,hisz még csak 16 éves.De így is napi szinten beszélünk,és heti szinten találkozunk.

Én hasonlóan nagy családot szeretnék.Minimum 2 gyerkőc,de ha 3 lesz,azt se bánom. :)

2013. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem két öcsém van,de soha nem volt jó igazán a viszonyunk. Ezt annak is betudható hogy egy kőkemény alkoholista apa mellett nőttünk fel!:(((

Kicsi gyerekként szerettük egymást,kamasz éveinkben nagyon eltávolodtunk.

Most felnőtt fejjel sincs meg köztünk az az erős testvéri kötelék,olyan átlagos. Beszélünk,találkozunk,elvagyunk,bár messze lakunk egymástól.

Nekem eddig 1kislányom van de szeretnék még legalább 1gyereket majd.....

2013. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2 bátyám van ès 1 öcsèm! Èn imádom,hogy nagycsaládosok vagyunk! Remekül kijövünk ès számíthatunk egymásra! Anyukámèk is 4 voltak! Èn is 4 gyereket szeretnèk! Igaz van 1 lányom de nem tudom lesz e mèg a szülès meg az anyagiak miatt! De nagyon jó lenne sok gyerkőc!
2013. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!