Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan kapjuk a szemrehányáso...

Jogosan kapjuk a szemrehányásokat? Tényleg korai volt nagyszülőre bízni a lányunkat?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz 2 éves, 3 éjszakát tölt az én szüleimmel míg mi pihenünk.

Beszélgetünk itt a szálláson másokkal, szinte mindenki azt mondja hogy de bátrak vagyunk, meg hogy ők nem bírnának ennyi ideig a gyerekük nélkül lenni.

Nekünk is hiányzik, de nem aggódok érte, jó helyen van.


Ti mit gondoltok?


2013. jún. 27. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek és a nagyszülők és a gyereknek is jó semmi baj ezzel.
2013. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 éves volt a kisfiam amikor 1 hétre kölcsönkérte a mama, nagyon jól érezte magát, minden nap beszéltünk telefonon, azóta is szívesen nyaral a mamánál (persze ha este 9-kor akart palacsintát enni akkor a mama ugrott és csinálta) szóval nem csodálom...
2013. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Jajj hagyjad már!!!! Ugyan! Ne foglalkozz velük!!! Ezért nehogy furdalásotok legyen!!!

Mikor államvizsgáztam a 2éves fiam 1(!) hétig volt a messzimamánál, ez volt eddig a legtöbb idő, és kibírta, sőt engem küldött hogy menjek haza, ő még maradni akar.

Azóta is sokszor van maminál hétvégente. Nagyon eleven gyerek, egy perc pihenés nincs mellette, főleg kettőnkre nincs idő, így hétvégén van "pihenés" nélküle, takarítás ezerrel, és nagy ritkán még vacsorázni is meghív a férjem, aztán meg a romantikus pezsgős éjszaka...:):)



Érezzétek jól magatokat, érezzétek jól egymást, lazuljatok el, pihenjetek, töltődjetek!!!! Csak ennyit kívánok! Másokat meg nagy ívben....ok??? :)



Egy vélemény a kérdéstől független: Most fogtok majd jól lepontozni: nem kell a gyereknek a szülei s...gébe lenni állandóan. Nagyon sok olyan házasságot láttam már tönkremenni, hogy az első helyen a gyerek állt mindenek felett, önmagukra meg nem maradt semmi idő, nem tudták a kapcsolatukat melegen tartani. Gondolok itt olyan családokra, ahol a gyerek nem magától fekszik le 8-kor szófogadóan, hanem ott ahol kemény harcok vannak a dackorszaból kifolyólag (is)

2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Jól tettétek! Erről a témáról lenne egy véleményem de inkább nem írom le! :)
2013. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Jól csináltátok ez teljesen normális,fiam először 1,5 évesen aludt anyukámnál 2 éjszakát,most 2 évesen már 3 éjszaka is volt,imádják egymást,sőt olyan megbotránkoztató,már 1 hetes korában is vigyázott rá 1 órát,sőt 6 hetesen fél napot :D Ne foglalkozz velük idióták.
2013. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy is, nem újszülött. Egy 2 éves gyerek akár 1-2 hetet is ellehet nagyiéknál.
2013. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas,h mások szemrehányást tesznek...sepregetnének a saját portájukon!! -biztos lenni mit...
2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez aztán teljesen magánügy. Sokmindentől függ, hogy az ember rábízza-e a nagyszülőkre a gyerekét, de a mások véleményétől semmiképp. Ha a gyereknek, a nagyszülőknek és nektek jó, akkor nincs kérdés. Mindig vannak olyanok, akik jobban tudnak mindent nálatok. Velük nem kell törődni.
2013. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csípem az ilyen nagyokosokat, akik kérdés nélkül kárognak..


De ha belegondolsz, ők sem azt mondják, hogy a gyereknek lenne rossz a szülők nélkül pár napra, hanem épp fordítva. Ez mi? :)


Szerintem jól tettétek, hogy ráhagytátok mamára a gyerkőcöt, Én is alig várom, hogy kipróbálhassuk majd ezt. :)

Szóval picit irigykedem is rátok. :D

2013. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves kora óta van a mamáéknál!Kb.minden második hétvégén!Mivel imádják egymást,miért is ne lehetne???????
2013. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!