Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Afrikai kisfiúnak milyen...

Afrikai kisfiúnak milyen könyvet küldjek?

Figyelt kérdés
Támogatója vagyok egy afrikai kisfiúnak, 7 éves angolul tud! Már beszereztem neki a kis herceget angolul, mit tudnátok még ajánlani ami híresebb gyermekkönyv és valószínű meg is tudom itthon venni az angol példányát?
2013. jún. 28. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én valami korának megfelelő gyermek lexikont küldenék, amit gyakran forgathat, másoknak is megmutathat.


Meg van Disney sorozat is angol nyelven, keress rá a könyvkiadók honlapján.

2013. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 28. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

nekem félvér a kisfiam és mi is beszélünk angolul.

Szerintem örülne a MR. MEN sorozatból pár kötetnek (Mr. Happy, Mr. Sneeze stb.)- vicces kis könyvek, amiket már ő is el tud olvasni.

Esetleg (ha még érdekli) Thomas&Friends és az örök klasszikusok (Grimms) vagy a Disney/Pixar nagyobb alakú képes mesekönyvekből: pl. Lionking vagy Wally


Van egy idegennyelvű könyvesbolt Bp- XIII, kerület Újpesti rakparton (a neve nem jut eszembe sajnos) amit mi nagyon szeretünk- ha budapesti vagy te is, akkor azt ajánlom.

Időnként az alexandrán vagy a bookline-on is szoktak akciósak lenni az idegennyelvű könyvek.


Megkérdezhetem, hogy hogya működik ez a támogatás és milyen szervezeten keresztül történik? Nagyon jó dolog lehet, gratulálok az elhatározáshoz.

2013. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Afrika Alapítvány honlapján keresztül működik!

Már küldtem neki korábban is az iskola kezdéshez csomagot,

most valami személyesebbet is szeretnék... :)

2013. jún. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!