Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is korai és...

Szerintetek is korai és butaság az alábbi?

Figyelt kérdés

24 éves leszek pont,mikor a babánk megszületik, a párom pedig 30. Hat éve vagyunk együtt és majdnem 4 éve együtt is élünk.

Nem vagyunk házasok,de tervezünk esküvőt,illetve albérletben élünk,de a havi bevételünk jó,kb. 320-350ezer forint/hó. Tudunk megtakarítani,tervezünk lakást venni,ha csak magunknak kell finanszírozni,akkor olyan 3 év múlva,de ha az anyósomék elváltak,akkor mindkét fiuk kap tőlük 5-5milliót,akkor annak segítségével veszünk. Egyelőre ez kiszámíthatatlan.


A munkahelyemen mindenki úgy néz rám,mint egy idiótára,hogy babát vállalunk. Kérdezgetik,hogy terveztük-e,hogy nem akarok-e még bulizni,stb. Mit mondjak?? Olyan bicskanyitogató!



2013. jún. 28. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, másikon pedig ki...
2013. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük! Albérlet ide vagy oda,teljesen megfelelő az anyagi helyzetetek,mi 3 gyereket nevelünk fele ennyi pénzből,és kijövünk belőle! A korod több mint megfelelő,már 24 évesen inkább a családalapításon járjon az eszed,mint még mindig a bulizáson.Ez az én szerény véleményem.:) Hajrá!
2013. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!
2013. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek!! :-)


Akkor rám mit mondanának? 20 voltam amikor az első született,26 amikor a negyedik. Van saját ház,a Párom dolgozik,én itthon vagyok a gyerekekkel- na nem mintha vissza tudnék menni dolgozni,vagy máshova menni,mert a környéken nincs munka,még egy egy gyermekeset sem vesznek fel sehova,nem hogy 4 gyermekeset... a Párom sem talált a környéken normális állást! Szóval...


Ahogy írták,az egyik füleden be,a másikon ki,de egy megjegyzést azért- ne irigykedjenek!!! :-D


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2013. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!