Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születendő kislányotokat,...

Születendő kislányotokat, hogyan fogják hívni?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk eldönteni, h mi is legyen...nekem: Korina, Lili, Napsugár tetszik, páromnak: Alexandra, Viktória és Kitti. Kérlek segítsetek!!!
2009. okt. 15. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tamara az abszolút befutó.
2009. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

a Te válosztattjaid közül: Korina és Lili. Mondjuk inkább Liliána. Viszont a Napsugár nagyon nem tetszik, bocsi. A férjed választottjai közül a Kitti.

Ha lányt hordanék a szívem alatt a Jázmin Linda nevet kapta volna. Viszont nagyon tetszik a barátnőmék választása is, nekik Mira Kata lett a kislányuk.

2009. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Talán Zsófia vagy Krisztina.
2009. okt. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia,

a mi leánykánk 10 hetes és Hanga a neve.Ez egy magyar név,csak kevesen ismerik.Egy virágnak a neve.

2009. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ha lányunk lett volna, a Vanda és az Eszter közül választottunk volna. Nekem tetszik még az Anna, a Johanna és a Veronika is.
2009. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Boróka lesz
2009. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A Veronika nekem is tetszik,mégis Nikolett lesz,ha lány lesz.

Fiú nevünk:Ákos,Flórián,Adrián!

És már van egy 3,5 éves Martinunk.

2009. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Korina vagy Alexandra.


Az enyém Renáta lesz.

2009. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha lányom lett volna, Amira Zorka, fiam van Ő Ármin, de bízom benne, hogy hugija lesz, és akkor ő majd ezt kapja
2009. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én lányaim az Adél és a Berta nevet fogják viselni. Amikor általános iskolában 8. osztályos voltam, év elején Ady Endréről tanultunk, és az ő első barátnőjét, illetve az első feleségét hívták Adélnak (verseiben inkább Lédaként szerepel), illetve Bertának (akit Csinszkának nevezett). Igazából akkor még nem tetszettek annyira ezek a nevek, de valami megfogott bennük (talán a hangzásuk). Amikor pedig megismertem a Nagy Őt, kiderült, hogy fiatal korában hasonló életmódot folytatott, mint az én kedvenc költőm, Ady. (Tudom, hogy ez nagyon hülyén hangzik, és sokan azt hiszik, hogy meghibbantam, pedig nagyon sok hasonlóságot véltem felfedezni bennük, bármennyire is hihetetlennek tűnik.) Akkor eldöntöttem, hogy a leendő gyerekeinket Adélnak és Bertának fogom nevezni, mert ez nem lehet véletlen, hogy már 8. osztályban is valamiért megfogott ez a költő és ezek a nevek, majd hamarosan találkoztam egy olyan férfival, aki rengeteg dologban hasonlít a szóban forgó íróra, szóval a mi gyerekeinket csak Adélnak és Lédának nevezhetem el. :) Ja, és a vezetéknévhez is pontosan illenek ezek a nevek. :)
2011. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!