Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megcsináltattad a sterilizálást?

Megcsináltattad a sterilizálást?

Figyelt kérdés

3 gyermekes 38 éves anyuka vagyok. Tbb babát biztosan nem szeretnénk, a spirált nem bírja a szervezetem, gyógysert a korommiatt nem szedhetek. a végleges megoldás mellett döntöttünk.


Van itt valaki aki megcsináltatta a műtétet?

Mivel jár, milyen papírok szükségesek? Maga a műtét hogyan zajlik?

Tényleg megbízható?


Köszönöm ha segítetek!


2013. júl. 3. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is 38 évesen csináltattam meg. Viszont az az őskorban volt:)) Semmi hátrányát nem éreztem azóta sem.
2013. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a 3ik terhességemnél kértem előtte a dokit mivel progi császár volt egybe megcsinálták

asszem csak egy papír volt amit aláírtam

2013. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb a férfi sterilizációja...
2013. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


Éreztetek változást a ciklusban? Esetleg volt hormonprobléma? Tudom, hogy ELVILEG nem befolyásolja, de a tapasztalatok érdekelnének.


Lelkileg hogyan viseltétek? Hiszen hiába döntünk felelősségteljesen és átgondoltan azért mégis egy végleges dologról van szó.


Nekünk stabil, boldog a házasságunk, a 3 gyerekkel tökéletesen egésznek érezzük a családot.

2013. júl. 3. 22:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Férjem szivesen átvállalná tőlem ezt (is) de én inkább magamon végetettném el a műtétet, kímélve Őt, Ő pedig ugyan ilyen megfontolásból csináltatná magán :)
2013. júl. 3. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

lelkileg nem viselt meg (más sem szokott ált hamar lerendezem magamban)

ciklus előtte 3 napos volt most is kb annyi van h kicsit kevesebb (inkább nyáron)

és jobb a sex mert nem kell gumit húzni nincs következmény ha elfelejtettem beszedni nincs izgulás h jaja esetleg becsúszik stb....

2013. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor hagyd a pasira

neki kb 20 perces beavatkozás és nem kell befeküdnie

2013. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
így igaz, náluk kb 20 perces beavatkozás ambulánsan, míg nálad egy laparoszkópiás hasi műtét annak minden nyűgjével és veszélyeivel együtt.. Nekem is a férjem fogja megcsináltatni.
2013. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!