Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti otthon hagynátok egy 4...

Ti otthon hagynátok egy 4 éves 5 hétre egy nyaralás kedvéért?

Figyelt kérdés

Ki hogy vélekedik erről? A szülők a másik két fiukkal (12 és 13 évesek) elmennek öt teljes hétre egy dél-amerikai útra.

Ti megtennétek?



2013. máj. 9. 10:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen hosszú időre nem hagynék senkire egy 4 évest, úgy meg főleg nem, hogy a másik két testvér a szülőkkel mehet, ő meg nem.
2013. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Vagy mind a hármat viszem vagy egyiket sem.


(nekünk 2 gyerek van,10 és 3 évesek,nyaralni megyünk kettesben és a két gyerekkel is.De olyan nincs hogy az kisebbik marad otthon)

2013. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Szerintem is rengeteg idő. Azzal nincs gond, hogy utazgatnak, akár kettesben is szoktak elmenni 1-2 hétre, mert a férj sokat utazik a munka miatt, van hogy vele megy a felesége, de ez az 5 hét nagyon sok.

Oké, semmi közöm hozzá.. Csak az érdekel, hogy a többség hogy vélekedik a dologról.

2013. máj. 9. 11:00
 4/28 A kérdező kommentje:
A két nagyobbikkal gondolom könnyebb. Túrázni akarnak, mindent bejárni. Amit megértek, de akkor tolnák el pár évvel az utat.
2013. máj. 9. 11:01
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen hosszú időre nem.
2013. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Ez attól is függ, hogy mit csinálnak Dél-Amerikában, milyen védőoltások kellenek, stb. Valószínűleg, ha Magyarországra vagy a környékbe mennének, ők is vinnék a kicsit, az úttal lehet valami, ami miatt inkább itthon hagyják. Egy 4 éves elég nagy az utazáshoz, de valószínűleg én se Dél-Amerikába vinném először magammal...
2013. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
nem
2013. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az nyilván megértem hogy oda nem viszik magukkal még. Máskor mindig viszik, ha gyerekekkel mennek. Olyan is volt már hogy csak a kicsit vitték, mert a másik kettőnek suli volt, de ez csak 1-1 hét volt. Ez egy dolog. Igazából most szerintem az 5 heten van a hangsúly. Ehhez még nagyon kicsinek találom a kisfiút.
2013. máj. 9. 11:07
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon hosszú idő az 5 hét. Én nem hagynám otthon ennyi időre.
2013. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Még a kutyát se hagynám otthon ennyi időre. Menjenek akkor, ha a kicsi is elég nagy a császkáláshoz, vagy korlátozzák a nyaralást egy hétre. Az is sok egy ilyen pici gyereknek az anyukája nélkül...
2013. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!