Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralás alatt nem okoz...

Nyaralás alatt nem okoz nehézséget egy 1-1,5 év körüli kisgyerek etetése, altatása?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy eszik és alszik-e rendesen, ha mindez idegen környezetben történik? Pihen-e rendesen? Őszintén...
2009. júl. 5. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

őszintén, nekünk minden kiruccanás rémálom, három nap mire beleszokik, 18 hós fiamnak aranyere lett, mert nem tud igazán kakilni idegenben, nem szorulásos, de nem olyan, mint otthon, ezt onnan tudom, hogy mikor hazaérünk az első dolga mindig a kakilás, és itthon mindig minden rendben...


már sértődik a család, hogy nem megyünk, de a többnapos utak alatt sem mi sem a gyerek nem phen, nincs jól...


kívánom, hogy nektek nagyobb szerencsétek legyen!

2009. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly mentünk ide oda, a kislányom nagyon élvezte. Augusztusban lett 6 hónapos, semmi gond nem volt. Most 17 hónapos már voltunk és még megyünk is nyaralni, háát nem egyszerű. Nem alszik annnyit nyűgös, még szopik és egy ilyen nagy babát nem szívesen szoptatok majd a balaton parton, ha rájön...meglátjuk. Most egy hétre megyünk kíváncsi vagyok. Pihenni nem tudok, fáradtabban jövök haza. Én azt hittem én csinálok rosszul valamit.
2009. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van szerintem ez baba függö. Az a kérdés ha lementek otthonrol mamihoz barátokhoz hogy birja ha jol nincs gond ha már ez is megviseli ne vidd el. Nekem jol birja szereti az ujdonságot nagyon érdeklödö. Ezután és tudatosan készitattam fel az utazásra. Vettünk egy utazo ágyat ez nagyon fontos szerepet játszot. Elsö este saját szobájában alut benne utánna másik szobába pár napig. Utánna mamihoz vittük és ott aludt benne. Megszokta az utazo ágyat ugy tekintette mikn a sajátját. Mival láttam hogy nincs gond elindultunk 3 napot voltunk keszthelyen fergetegesen jo volt. Evéssel nem volt gond mindenhol jol eszik szerecsér. Menjetek el egy egy napra valahova és meglátod hogy birja ha jol mehettek. Nekünk be vált ez a taktika ha kicsit nyügös volt berektem az utazóágyba és megnyugodott érezte a biztonságot hogy minden más de ez az enbyém.
2009. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam, Apukám 220km-re él, tehát egyértelmű volt, hogy utazunk. Ha nem is sűrűn (sajna) de megyünk. Az első este mindig egy kicsit nehezebb, az elején próbáltam úgy elaltatni, mint otthon, szopi, be az ágyba és alvás...ja, persze...aztán rájöttem, hogy idegen helyen azért ezt nem kellene elvárnom. Most hétvégén voltunk otthon és remeküls sikerült, pedig egyedül mentünk, 2-en, rekkenő hőségben autóval. Szépen megbeszéltem vele, hogy most ügyesnek kell lennie, mert utazunk, anya vezet stb. Megértette :) Vittem Neki könyveket, kekszet, gyümölcsöt és adogattam hátra, ha szükség volt rá. Nagyon ügyes volt, nem sírt, aludt is egy nagy csomót. Apunál sem volt gond, szépen eszik, szopizik. Egyébként mi a Balatonnál lakunk, szopinál tegyél a válladra egy pelust, ami takarja a cicit, meg a baba fejét. Ne izguld túl, csak lazán. Ennyi nektek is jár. Mindig az jut eszembe, amit a kozmetikusom mesélt: ők ki sem mozdultak a gyerekkel 3 évig...aztán persze nekivágtak Rimininek... a gyerek rettentő nehezen viselte, mire odaérte belázasodott...visszafordultak, még aznap, gyereket letették anyunál, ők meg visszamentek nyaralni, mondanom sem kell, ahogy hazaértek a gyerek meggyógyult és semmi baja nem volt itthon. Ezért nem kell őket "kímélni". Nálunk az utazás az életünk része, ennek megfelelően állunk hozzá, persze nem egy wellness pihenés gyerekkel, dehát ezt nem is gondoltam soha... Jó nyaralást!
2009. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem 15 hónapos a kisfiam és még nem voltunk nyaralni vele. A kirándulásokat (max. 1 naposak voltak eddig) nagyon élvezi, de sajnos enni nem hajlandó máshol, csak itthon, vagy maximum a mamájáéknál. Az alvás is nehezen megy máshol, de szerintem ez lenne a kisebb probléma, mert ha elálmosodik, csak elalszik végül. Viszont félek, hogy csak éhezne és kiabálna, de enni nem enne csak egy-két falatot. Ezt meg több napig nem merem kockáztatni. Hát, szerintem mi még várunk az idei nyaralással.

2009. júl. 9. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!