Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mentek/mennétek...

Anyukák, ti mentek/mennétek strandolni egyedül két 3 év alatti gyerekkel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze gyerekek habitusától is függ, nekem 2 borzasztó eleven gyerekem van, a kicsi (2 éves) egyáltalán nem hallgat rám, a nagy (4 éves) már hallgat, de mindig rohan, én konkrétan nem vagyok biztos benne, hogy életben tudnám tartani őket egyedül a strandon. :( Nővérem gyerekei pl tök szófogadóak, elüldögélnek a pokrócon, kézen fogva mennek csak, de még ő se mer elmenni velük egyedül...

Meg azt is gondold végig, hogy még ha szófogadóak is, ha mondjuk Te rosszulleszel/pisilned kell/bmit el kell intézned-lángost vennél, átöltöznél,stb., hogy oldod meg egyedül a 2 picivel?! Az persze biztos, h nem élveznéd a strandolást, azt gondolom sejted, de irtó stresszes lenne, az tuti.

2013. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem merném bevállalni egyedül, de az én gyerekeim kb. olyanok, mint az első válaszolónál. Még a vízben is mindkettőre nagyon figyelni kell, tartani őket stb. Szerintem ez két emberes feladat :)
2013. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szívesen mennék. Egyrészt vezsélyes terep ez két kicsivel, másrészt nálunk ritka program a strandolás, akkor meg már a férjem se maradjon ki belőle.
2013. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, múlt héten láttam egy nőt, aki 3! gyerekkel volt strandon, egy 7 év körülivel, egy 3 évessel és egy fél évessel. Odajött a belső gyerekmedencéhez (30cm-es víz) a 3 gyerekkel, letette őket a vízbe (a picit négykézláb, álláig ért a víz) és így szólt a 7 éves fiához: "kimegyek összeszedem a cuccokat, addig vigyázz rájuk!" És basszus eltűnt kb 5-6 percre, a nagyobb fiú a pici kislány fejét tartotta, a másik pici fiút én kaptam el, mert a lépcsőnél beesett a mélyebb vízbe. Mondtam a nőnek, mikor visszajött, hogy "Te aztán nem vagy félős" de csak röhögött. Ez például olyan szintű felelőtlenség, hogy szavak sincsenek rá, pár centi vízben is meg lehet fulladni egy perc alatt... Én minden helyzetben-strandon pláne, veszélyes üzem-arra törekszem, hogy mindenki biztonságban legyen.

Első válaszoló voltam.

2013. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kicsit megleptetek. Nyáron én vigyázok egy barátnőm lányára, mert ő dolgozik. Voltunk már többször strandon, persze ő is tud róla. Eddig nem gondoltam, hogy ez ilyen balesetveszélyes.

De többen mondták, hogy nagyon bátor vagyok. Az első alkalom tényleg nehéz volt, de onnantól már tök jó, tegnap is nagyon jól éreztük magunkat.


A lányom 2 éves múlt, a barátnőmé 2,5 lesz.


Természetesen nem hagyom őket egyedül.

2013. júl. 6. 14:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi pénzért el nem indulnék egyedül a strandra a gyerekeimmel. A fiam egyedül is ön- és közveszélyes, nemhogy a tesójával együtt.
2013. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Tényleg nagyon bátor vagy, le a kalappal!

Én azért továbbra sem vinném az enyéimet egyedül strandra.

2013. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, most én is átgondolom. Elég felelőtlennek érzem most magam....
2013. júl. 6. 15:05
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem!Szerintem kb 4-5 évig egy gyerek egy embert kíván a strandon.Másrészt pedig nálunk ez családi közös program,értelem szerűen apával. :)
2013. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is 1 felnőtt/gyerek.
2013. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!