Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kétszintes pelenkatorta...

Egy kétszintes pelenkatorta elkészítéséhez hány darab pelenkára van szükség?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Most kaptam egy 3 szintest, ezt a 108 darabos 2-es mega Pack pampersből készítette férjem kolléganője nekünk.

Két szintekhez akkor a 78 db-os libero elég

2013. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már pontos számokra sajnos nem emlékszem, én annak idején mikor készítettem akkor 60db ból készítettem 4 szinteset. Kétszinteshez 30db elég, de legyen inkább 40db biztos ami biztos. (én a maradékot oda adtam a torta mellé, szóval azt is elhasználták a babára) Nem tudom mi alapján akarod készíteni, de készíts neki ajzatot (én álmennyezetből csináltam, de persze karton lap is jó) középre én papír törlőkendő papír hengerét tettem (vagy wc papír gurigákat is egybe csúsztathatsz és ragasztóval össze ragasztod), először pelenka tekercseket csináltam a pelusokból amit befőttes gumival fogtam össze (feltekertem a pelust), aztán szépen a papírtörlő tekercs köré pakoltam és egy erős cérnával fogtam végül össze. Amikor így elkészült a pelenkatorta akkor raktam rá az extrákat. szalag, apró díszek, gyöngyök, cumisüveg, textil pelenka, plüss figura stb. végül egy nagy celofánba csomagoltam (virágosnál vettem) és a celofánra is gyöngyös szalagot kötöttem (nagyobb gyöngyöket te is feltudsz fűzni szalagra, vagy ragasztó pisztoly segítségével ráerősíted. Biztos menni fog, és szép lesz, nem nehéz!
2013. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!