Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lemegyek a játszótérre...

Ha lemegyek a játszótérre komolyan ezt kell hallgatnom ettől a primitívtől?

Figyelt kérdés
Hogy az én gyerekem ma milyen "morcos", az én gyerekem jól "meghízott", stb. Ti ezt hogy reagálnátok le? Megmondom őszintén sz@rok rá, mert egy csökött agyú, de annyira szeretnék szépen játszani a gyerekemmel, EZ meg állandóan nyomja, hozzá sem szólok és ezt csinálja.

2013. júl. 10. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki bocsi de nincs kedvem beszélgetni.Játszani jöttem a gyerekkel a játszótérre nem csevegni...
2013. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lövesd le a helyi vadásszal,

D

2013. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De ki ez, egy anyuka? Mert neki is van gyereke, kérdezd meg, hogy az övével mi a helyzet, miért nem azzal foglalkozik...
2013. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen egy anyuka. Folyamatosan teszi ránk a megjegyzéseket, a szívemre teszem a kezem-mi hozzá sem szólunk, csak ha megérkezünk, akkor köszönünk neki.
2013. júl. 10. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:
nekik
2013. júl. 10. 12:52
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:
Menj akkor, amikor ők nincsenek ott.
2013. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A meleg miatt csak azokban az időkben tudunk lemenni, amikor ők is ott vannak, de rájöttem neki saját magával van baja. Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. júl. 10. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a játszótér csak elég nagy, hogy te az egyik oldalba, ő meg a másikba, nem? Pedig el kell kezdeni leállítani. Persze először finoman, igen, ühüm, stb.-ráhagyni. Ha másként nem megy, igen, kissé duci, de legalább kevésbé beteges, vagy igen, szereti a pocakját. Aztán elő a paraszt stílust. Hagyd abba, ne szekálj állandóan, játssz a gyerekeddel.

(az én fiam is eléggé husi, de eddig csak pozitív jelzőket kaptunk; a negatívra ugranék)

2013. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!