Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 évesem ekcéma gyanús. Nem...

5 évesem ekcéma gyanús. Nem ehet szóját, tejterméket, kakaót, stb (akit érint, úgyis tudja). Milyen édességet tudok neki csinálni, ill. a boltban venni?

Figyelt kérdés
Annyira sajnálom szegényt, mert a húga meg mindent ehet :(
2013. júl. 12. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
A rizstejjel, kókusztejjel készített édesség, mondjuk egy puding, tejberizs, mennyire hasonlít az "igazihoz"?
2013. júl. 12. 12:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az én kislányom nem szereti a rizstejes dolgokat, még az ezzel készült kajákat se hajlandó megenni. Sajnos nagyon kevés olyan dolog van édességben, amit megehet. Én úgy szokattam a kicsit is, hogy neki is azt kellett enni, amit a nagynak általában, így nagyon minimálisra csökkent a szomorúság. Nekem szerette a pattogatott kukoricát, a cukrokat, de azt is mindig alaposan átolvasva. A kukit és természetesen a fogyasztható gyümölcsök, szeréncsére alapból imádják a gyümölcsöket, de nálunk semmiből nem elég egy kiló.


A rizstejjel készült gyümölcsturmix is (főleg az eper) nagyon bejön. Van vízes jégkrém, és tej mentes fagyi, de azt is meg kell kérni, hogy olvassa el az eladó, hogy mi az ami van benne.


Hol laktok, mert ha Pesten ott van egy jó bolt, ahol lehet egy két édességet venni még.

2013. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Dunaújváros mellett lakunk.

2013. júl. 12. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Vedd meg az újságosnál a mostani Ízek és érzések újságot, rengeteg recept van benne, a kókusztejre vannak rákattanva ebben a számban.

Plusz egy jó tanács: a húgának sem kell adni "mindent", főleg úgy nem, ha még látja is. Nyilván egyen rendesen, pl. tejet, sajtot, de ne tömd édességgel úgy, hogy a másik meg nem kaphat.

2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az édességtöméstől nagyon messze vagyunk, de a krémtúrót imádja a kicsi...
2013. júl. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!