Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kiíratta...

Van itt olyan, aki kiíratta magát a terhesség alatt, pedig nem volt baja? Mit mondtatok az orvosnak? Nem kérdezősködött, nem volt neki gyanús?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Megterhelő munka,fizikailag nem birnám (egy helyben ülni sem).
2013. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelen. :)

Problémamentes terhességem volt, a munkám sem veszélyes. Gimiben tanítottam németet és hollandot.

2 okból írattam ki magam a 25. héten. Időben át akartam adni az érettségizőimet másnak, illetve rengeteg munkám volt, 28 órám volt és heti kétszer kellett konferenciára járnom.

A doki meg sem kérdezte miért íratom ki magam. Annyit mondtam, hogy a következő hónaptól táppénzre szeretnék menni és kérnék hozzá igazolást. Már írta is.


Nehogy már a doki mondja meg, otthon maradhatsz-e. Miért ne maradhatnál. Nem mindenkinek büdös a munka, aki otthon van annak ellenére, hogy nincs egészségügyi baja. Totál magánügy. Ha rákérdez, max. megmondod az igazat. Vicces ha nem ad igazolást. Akkor addig elmész máshova.

2013. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkit kiírnak. Itt azt győzködik az orvosok, hogy maradjon otthon, aki dolgozni akar.
2013. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdeznek semmit. Nekem semmi bajom se volt, csak a munkáltatóm finomat utalt rá, hogy menjek a csába.
2013. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem indokolaltan a betegállomány a legtöbb esetben, legalábbis nekem már ott indokolt volt, h nem akartam influenzaszezonban tömegben utazni minden nap. Én se mondtam semmit.
2013. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal mondta az orvos, hogy csak szóljak, kiír táppénzre. Aztán 23 hetesen mondtam neki, hogy most már mennék, azt mondta, oké. Semmi okom nem volt rá, csak nehezen viseltem a kollegáim folyamatos szemétkedését.
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!