Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen meséket engedtek nézni...

Milyen meséket engedtek nézni 5 évnél kisebb gyermekednek?

Figyelt kérdés
Pl disney mesék, mimimax, disney channel stb... Mi a kedvenc? Lány v fiú a gyermeked?

2013. júl. 14. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
minimax a kedvenc:peppa malac,Thomas,Angelina Balerina,lány 4 éves és fiú 3 éves.Sztem ezek teljesen ártalmatlan mesék.
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak a csajok nézik (a legnagyobb is csak 6 éves) a tv-t,a minimax megy Náluk ha be van kapcsolva (van,h. napokig nincs bekapcsolva Náluk a tv.),ha áttévednek hozzánk és éppen hülyeségek vannak a csatikon,akkor a mtv 2-re szoktam kapcsolni.
2013. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mia és én a kedvencük. :-)
2013. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiú,Magyar népmesék,Frakk,Franklin,Micimackó,Kisvakond,Mazsola és Tádé,dvd-n lévő régebbi Disney mesékből szokott nézni,nem végig nem is kell annyi neki és nem is néz 20percnél tovább semmit.Tvből max állatos természet filmet,vagy főzőműsort néz,mi sem nézünk mást,amúgy is annyi gagyiság van a tvben.
2013. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-D
2013. júl. 14. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak a minimaxot és az M2-t engedem nézni hamarosan 5 éves fiamnak és 2 éves lányomnak. Fiam kedvence a Mia és én, illetve a Transzformers mentő botok. Kislányomnál abszolút favorit a Thomas. Szeretik még a Nils Holgersont, Maya a méhecskét.

DVD-t szoktak még nézni, ezek vannak: Thomas, Kisvakond, Franklin, Bogyó és Babóca, Calliou (ezt nagyon szeretik), Chaggington.

2013. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdte el nézni a tv-t, ment a ToyStory, s azt vettem észre, meredten nézi a képernyőt, végig nézte az egéSzet a Disney tv-n.

Letöltöttem neki az összes részét:)

Rákövetkező héten a szörny Rt.-t adták, azt is végig nézte:)

Majd a mickey egér játazótere, kis einsteinek amit nézett, szóval Disney tv. Eztán költöztünk, nem volt mese csatorna, caak amit letöltöttem, gyerek dalok és mondókák, s jöttek a klasszikusok, Hófehérke, 101 kiskutya, Kishableány, Dumbo....Huoikék törpikék..

Majd a boltban meglátta a DVD-két 3 évesen a boltban, mindig vettünk egyet, Eperke. My little pony.

Most 4 éves, Alvin és a mókusok, HupikékTörpikék törörpikék a film verzió.

Van Minimaxunk most, azt nézi.


4 éves lány

2013. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3 éves, egyáltalán nem néz tv-t, viszont rengeteg dvd-nk van. A tv-re kódot tettünk, nem tudja bekapcsolni, dvd-t viszont tud magának választani a kis polcáról és azt szívesen cseréli.

Kétnyelvűek vagyunk, magyarul most a Kiskirálylány, Kisvakond, Süsü és Noddy a menő


Angolul a Thomas, Chuggington, Peppa pig, Fimbles, Fireman Sam és a Disney magic englisch sorozat, illetve Noddy is angolul


Azért örülök a dvd-s megoldásnak, mert így legalább nem nézi válogatás nélkül a műsorokat, nincs reklám és az elérhető dvd-ken keresztül azért én is tudom formálni a választékot, nem azt nézi, ami a tv-ből folyik :)


Időnként nézünk természetfilmeket is (azt is lemezről)- főleg egy bizonyos állat miatt kéri pl. tigris vagy krokodil (ez a kedvenc állat :))


Jó lenne, ha egy darabig ez még így maradna.

Már beszereztünk Postman Pat, Spot, Disney klasszikusokat, Jégkorszakokat, Madagaszkárt, az Egyszer volt egy ember sorozatot és a Mitől működiket stb.- de ezeket még nem nézi, még nem érdekli.

Egy pár évre el vagyunk látva filmekkel.

2013. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-D a tv nézést úgy is gondoltam ahogy te is utolsó :-D meg a csatornákon is köszi mindenkinek
2013. júl. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!