Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Soha nem írok bunkó stílusban...

Soha nem írok bunkó stílusban válaszokat, mindig a kérdésre válaszolok, akkor mégis miért pontoznak le egyesek?

Figyelt kérdés
Ha vki nem tudja elviselni, hogy nem mindenki ért vele egyet, akkor miért kérdez itt? Lassan emiatt elmegy a kedvem, hogy válaszolgassak, pedig időm lenne, hisz veszélyeztetett vagyok, sokat kell feküdnöm.
2013. júl. 17. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
rossz indulat, én is az vagyok
2013. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem egyezik a véleményetek, túl őszinte voltál, esetleg valaki fájó pontjára tapintottál. :) Sz_rd le, kit érdekel a pontozás?
2013. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

a pontozásnak gyakran köze nincs magához a válaszhoz. ha ez zavar, elkedvetlenít, inkább ne használd a gyakorit (ez most komolyan és a legőszintébben, minden osztás nélkül mondom)


számomra az volt a végső bizonyíték (vhol már leírtam), amikor arra a kérdésre, h hány hetesen szültél adott informatív, tényszerű közléseket tartalmazó válaszok lettek 40% alá pontozva. eleve azt, h 39+2, 40+1, 38. hét minek pontozni?!


ékes bizonyíték ez arra, h a pontozást le kell tojni magasról

2013. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Meg a kedvenc kajám a rakott krumpli is 0% lett.
2013. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok rosszindulatú és nem is akarok az lenni, engem nem tesz boldoggá...

Egyébként tök véletlen keveredtem ide, és itt ragadtam, a lepontozás miatt nem fogok elmenekülni, mert egy csomó hasznos infót kapok itt. Csak érdekelt, ti hogy látjátok ezt a pontozós dolgot, sok értelme nincs szerintem sem.

2013. júl. 17. 22:55
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem a válaszok hasznosságát jelenti a % ma már.

Sokkal inkább annak van kevesebb % aki őszinte és a kérdésre válaszol.

2013. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz vele. Ez nem számít. Van amikor nem is a kérdező pontoz le, vagy a többi válaszoló, mert volt, hogy mindenki ugyanazt írta szinte szóról szóra, mégis le voltak pontozva.

Valaki(k) ebben élik ki magukat. Tényleg csak a lesz.rom tabletta segít.

2013. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Sok az agyilag zokni ember, tényleg ne foglalkozz velük. A hiba nem nálad van!
2013. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is válaszoltam egyszer olyan kérdésre, hogy nektek tetszik-e ez?


Én írtam, hogy nem, erre lepontozott.


Kajásra én is válaszoltam, hogy mi a kedvencem, azt is lepontozták.


Le kell kakkantani.

2013. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell vele foglalkozni. Én már lassan elkezdtem fordítva értelmezni a százalékokat. Akinek kevesebb van, az ad normális, őszinte válaszokat. Akiknek magas százalékuk van, rendszerint úgy szerzik, hogy olyan kérdéseket keresnek, ahol lehet ajnározni a kérdezőt, így az jól felpontozza őket. Erre nagyon jó példák a neves kérdések. Kismama megkérdezi, hogy hogy tetszik a választott név, erre lepontozza azt, akinek nem tetszik. Ennek eredményeképpen mindenkinek "tetszik" az adott név, aki válaszol az ilyen kérdésekre :) Kész röhej.
2013. júl. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!