Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Szeredai vezeték...

Ria91 kérdése:

Szerintetek a Szeredai vezetéknévhez milyen fiú, és lánynevek illenek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 00:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Janka, Csilla, Bernadett, Laura, László, Péter, Máté, Kálmán, Tamás. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2013. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiú:Gergő,Roland,Gábor,Balázs

Ha extrémet akarsz,azt ne akarj(...)

Lány:Adrienn,Hanna,Júlia,Lilla.

Extrémet lányba se akarj.Amúgy előttem írták a Laurát,az se rossz.:)

2013. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Rengetek fiú és lánynév van, nekem több is eszem bejutott ami passzolna. Nektek melyik nevek tetszenek? Szerintem egyszerűbb lenne, ha leírnád, hogy nálatok mik azok, amik szóba jöhetnek és azok közül könnyebben tudnánk válogatni mi, válaszolók.
2013. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Szeredai Szerénke
2013. júl. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem a Jázmin, Gergő, Levente, ezeken a neveken gondolkodtam, de a többi név is nagyon jó, amelyeket leirtatok.
2013. júl. 18. 11:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Szeredai Alíz, Bambi, Cili, Daniella, Diána, Esztella, Fanni, Gyöngyi, Hedvig, Ildi, Jázmin, Judit, Júlia, Kitti, Lili, Milli, Noémi, Olívia, Petra, Ramóna, Rita, Szabina, Szilvia, Tímea, Xénia, Zita, Zsófia...
2013. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szeredai Alvin, Attila, Botond, Cecil, Dominik, Edvin, Ervin, Frici, Győző, Henrik, Ignác, István, Iván, Jácint, Kelvin, Levente, Marcell, Nándi, Olivér, Péter, Ramón, Rómeó, Szabolcs, Szilvió, Tamás, Xavér, Zétény, Zoárd...
2013. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
75%
Mindegy, csak rövid legyen.
2013. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 19. 11:52
 10/19 anonim válasza:
65%

Az én fiam is Nándor, és elég ritka, ugyan akkor szép. Az alliteráció jó ötlet(egyforma kezdőbetűk), így könnyű megjegyezni a nevét, de a Szerénke... kutyanév, meg a frakkban a macskáé. Azt inkább mégse...

Szeredai Szabina. Szeredai Szabolcs... ? :)

2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!