Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Szeredai vezeték...

Ria91 kérdése:

Szerintetek a Szeredai vezetéknévhez milyen fiú, és lánynevek illenek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 00:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Ja, és még egy tanács: amire végződik a vezeték név (most épp i-betűre) azzal a betűvel kezdődő keresztnév nem szerencsés. Akkor ugyanis összefolyik a név, és százszor kell elmondania, mire megértik. SzeredaiImola, SzeredaiIgnác. :)
2013. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeredai Katalin - fenséges, Szeredai Lilla - dallamos, Szeredai Éva - mint egy színésznő..., Szeredai Kamilla - romantikus...

Szeredai Zsolt, Szeredai Gergő, Szeredai Balázs, ha fiaim lennének talán ezeket választanám...

2013. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
mivel a vezeték név elég hosszú, talán 1 rövidebb keresztnév illik. Szeredai Zsolt, Zita ,és szerintem mássalhangzóval kezdődő legyen.
2013. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szerintem attól, hogy hosszú a vezetéknév még nem kell, hogy a keresztnév rövid legyen. Nekem kifejezetten tetszenek a szép, hosszú nevek. A Szeredaihoz szerintem a legtöbb név passzol. Az viszont tényleg nem szerencsés, ha i betűvel kezdődő keresztnevet választasz, mert összefolyik. pl. a Szeredai Ilonát vagy a Szeredai Ivettet, stb. kerüld.

A Szeredai Jázmin szép név, a Gergő és a Levente is illik a Szeredai vezetéknévhez.

2013. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szeredai Szelim
2013. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szerintem mivel a Szeredai név olyan mediterrán hangzású, adhatnál hozzá egy hosszabb, dallamos keresztnevet is, mint pl.: Szeredai Héphaisztosz, vagy Euripidész, esetleg Thermopüla, vagy Aphrodité, ha lány. De ha vicces kedvedben vagy, a Jávor, mint új keresztnév is szóba jöhet. ;)
2013. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jajj nagyon vicces az utóbbi :)
2013. júl. 21. 00:03
 18/19 anonim válasza:
Szerintem ne befolyásoljanak a válaszok. A Jázmin, Levente és Gergő is passzolnak. :)
2013. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szeredai Zsófia nagyon jól hangzik szerintem! :)

Szeredai Bálint, Szeredai Milán se rossz,sőt.. :)

2013. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!