Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bioderma, vagy La Roche...

Bioderma, vagy La Roche Posay. Melyik a jobb (ha jobb az egyik)? Tényleg ennyire hiper-szuperek, hogy ilyen drágák, vagy a 70%-a itt is a marketing? Főleg a naptej és a tusfürdő-szerűség érdekel.

Figyelt kérdés
A kedves bőrgyógyász a kezembe nyomta mindkettő terméklistáját, és elintézte ennyivel a gyerekem bőrproblémáját.
2013. júl. 18. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőt nagyon szeretem,a bioderma jobban bejött.
2013. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Vagy paulpenders.
2013. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Bőrprobléma(atópia,ekcéma) miatt nekünk is van egy pár nem éppen olcsó kencénk.A felét sem használjuk.A Bioderma naptej "helyettesítője" a DM-ben kapható Alverde(egy kis manó van rajta)gyógynövényes,illatmentes,nagyon bevált,jobban mint a drágább társai.Testápoló az ugyancsak drága Physiogél helyett a Sanatopic,ami negyedannyiba kerül,és jobban bevált.Fürdetőből a Babét ajánlotta a bőrgyógyász,most helyette keresek valamit,mert nem javít a bőrén.Esetleg valami jó kis tippet elfogadok,ha van valakinek:)Tapasztalatból sajnos,nálunk nem mindig a drága a nyerő.A Dm-es dolgok amúgy is nagyon jó minőségűek(szerintem).
2013. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Az én lányom bőrének nagyon jót tett a Bioderma Atoderm tusfürdője, napok alatt szemmel látható volt a változás, úgyhogy én szívem szerint mindig azt használnék, de hát borzasztó drága. De mindig ki lehet fogni valami kis akciót, gyakorlatilag így jutottunk hozzá ehhez is, mert a Bioderma Mineral naptej mellé kaptuk ajándékba. Szóval szét kell nézni, mielőtt az ember beruház, mert az ilyen összecsomagolások nem ritkák, vagy 500 ml ajándék a 1000 ml-es mellé. Szóval ki kell próbálni, nekünk ez nagyon bejött érdes, kiütésre hajlamos bőrre...
2013. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok ismét

Egyébként a napteje is bejött. Tengerparton voltunk nyaralni úgyhogy nem bíztam a véletlenre a napvédelmet. Mivel még tavaly vettem, akkor mér 1 év alatt volt a lányom, így a fizikai szűrőset lehet csak használni nekik, ebből maradt idénre is, és ezt a szezont is kihúzza még ahogy néztem. Szóval nagyon sokáig elég. És nagyon jó, vízálló, ami főleg a tengerparton volt érdekes, de hát ezért egyébként is fontos, ha izzad. Úgy kell a nap végén "ledörzsölni" róla a kádban :)

Szóval én ezt is jó szívvel ajánlom!

2013. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok szakember, de nekünk tökéletesen beváltak a Lidl-s Cien-es dolgok. Nem drágák, tehát próbáld ki szerintem hátha. Már a férjem is évek óta használja, az ő bőre is szuperérzékeny, egyfolytában száraz volt. És amikor az egy éves lányom is "száradni" kezdett, nála is kipróbáltam és segített. Naptejet is ilyet használok, fehérbőrű kis szöszi, de még egyszer sem volt a naptól problémánk...
2013. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem a gyerekeimnek a LRP 50+-os naptejét. Előtte volt már több fajtánk, hát nem csalódtam. Igaz, hogy nagyon drága, de szerintem ennél jobb nincs. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, és a gyerekeimen egy apró bőrpír sem lett.
2013. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
elnézést már,hogy olcsóbb dolgokat is használok,és emiatt lepontoztak!Végül is szerintem én válaszoltam a kérdezőnek.Kívánom,hogy senki ne járjon abban a cipőben amiben én a gyermekem problémájával!Majd ha annyiféle drága dolgot próbált eredménytelenül mint én,majd akkor pontozzon!Már lassan válaszolni sem lehet itt,mert egyből megy a pontozás!Szánalmas!No comment!...
2013. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
NE PONTOZZ LE SENKIT! TUSKÓ VAGY!
2013. júl. 18. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ne foglalkozz a pontozással, nem éri meg ezen idegeskedni :)


Viszont ha már olcsóbb fürdetőt keresel, nekünk pl. tökéletesen bevált az 500Ft-os dm-es ultrasensitiv fürdető, pedig a fiam bőre borzasztóan érzékeny :( de ez számomra is meglepetés volt - teljesen jó. Esetleg próbáljátok ki, hátha nálatok is beválik :) Ez a fajta: [link]

2013. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!