Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ruhából hogy szedjem ki a...

A ruhából hogy szedjem ki a csokifagyit?

Figyelt kérdés
egy csomó mindent kipróbáltam már.de semmi nem segít.most vettem a fiamnak 5 felsőt és a fele már csak itthoni mert nem jön ki a folt belőle.nektek mi vált be?

2013. júl. 21. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan csak lehet be kell áztatni amig ki nem szeded. Ariel és vanish folttisztitó.
2013. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szenvedtem a múltkor. Egy komplett gombóc fagyi kenődött szét a lányom ruháján.

Sika-mika vagy negyed órán át sima natúr mosószappannal. Utána benne hagytam állni, aztán még sika-mika, utána kimostam a mosógépben. Ezután kitettem a napra száradni egy napra.

Így jött ki a hatalmas folt, de kemény meló volt.

2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár fagyit még nem próbáltam de nekem szinte minden foltra az áztatás és utána vanish mosószappan vált be.
2013. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Spar-ban vettem sima mosószappant 200 ft ért, azzal is ki tudom szedni a csoki foltokat (sima csokit is, meg a fagyit is) meg még nagyon sok más foltot is. Kicsit megdörgölöd, úgy, hogy kevés vízben legyen a foltos ruha, kicsit beszappanozod a vizet, és még hagyod állni legalább egy fél órát, utána megint dörgölés, öblítés és mehet a mosógépbe a többi ruhával.
2013. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!