Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Balázs név?...

Hogy tetszik a Balázs név? Felétek mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Gyakoribb mint a Máté?
2013. júl. 22. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
elfogult vagyok ezzel a névvel,így hívják a kisfiam.Rajta kívül 2 Balázst ismerek,az egyik felnőtt,a másik pedig egy 8 év körüli.Azt hiszem tavaly a 6.ik leggyakoribb név volt.
2013. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 Balázst ismerek. Az én fiam Máté, talán az gyakoribb, de miért az a szempont hogy gyakori-e? A Máté igenis gyakori, de az tetszik, és az lett:)
2013. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kedvencem, de hordható, normális névnek tartom. 1 db felnőtt Balázst ismerek.

[link]

2013. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ismerősömnek most született Balázs nevű babája. De a Máté szerintem gyakoribb.
2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elfogult vagyok, az én kisfiam is Balázs.:) Nálunk abszolút nem gyakori, gyereket egyet sem ismerek, aki így hívnak (védőnő is csodálkozott, hogy rég volt ilyen nevű baba a körzetében), felnőttet is csak kb. 5-öt, pedig sok embert ismerek.

Máté szültett 3 is a környezetemben az elmúlt 2 évben.

2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de nekünk valahogy azok a nevek tetszenek amik mostanság a leggyakoribbak. Amik felmerültek a a Máté, a Balázs és a Gergő. Engem idegesít ha minden kisfiút úgy hívnak a játszón vagy az oviban mint a kisfiamat. Nem tehetek róla.:) Párom szerint ez butaság.Őt nem idegesíti. Most jöttünk haza a játszótérről a kislányommal és ki ült mellénk a homokozóba?Egy kisfiú MÁTÉ!! Kapásból 5 Mátét ismerek.Pedig tetszik a név. A Balázs annyira nem gyakori, de a Máté jobban tetszik.:D Reménytelen eset vagyok :D
2013. júl. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!