Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anykák, kismamák! Van olyan...

Anykák, kismamák! Van olyan köztetek, aki itt az oldalon "ismerkedett" meg pl. egy másik anyukával és azóta tartjátok a kapcsolatot? Mióta leveleztek az oldalon kívül is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szobatársam volt a szülés után az anyuka, aki az egyik itteni válaszomban rám ismert, és üzenetet küldött, vajon tényleg én vagyok-e, akivel egy szobában volt miután megszült. Akkor nem kértük el egymás elérhetőségét, úgyhogy nagy volt a meglepetés, hogy itt, egy anonim oldalon "találunk egymásra". :-) Lassan 3 éve tartjuk a kapcsolatot emailben.
2013. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De van ám!! Napi kapcsolatban vagyunk,nagyon jó barátok lettünk. Időnként találkozunk is. Lassan 2 éve.
2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tavaly januárban kezdtünk el levelezni és cseréltünk emal címet, meg a Fb-on bejelöl és kb. egy fél év alatt ismerkedtünk össze úgy, hogy levelezünk majdnem mindennap a Fb-on keresztül.


Próbáltam egy másik kismamával is beszélgetni. De úgy éreztem, hogy tolakodónak tart és furcsálja, hogy így nyomulok, így ő lekoptatott sajnos. De nem vagyok szatír vagy ki tudja mit gondolt rólam. Csak beszélgetni akartam. :D

2013. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a kezecskék :-).
2013. júl. 22. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
többen is vannak, bár napi kapcsolatban nem vagyunk, ami nagyrészt az én hibám, mert nincs netünk már hónapok óta, telefonon pedig szörnyen utálok pötyögni . 4 ilyen anyuka van, most kezdtük az ismerkedést az 5.-el. :) én nagyon örülök az ilyen kapcsolatoknak ,és hiába élünk messze egymástól ,jó lenne egyszer össze is futni velük :)
2013. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :-).


Én is 3 emberrel tartom innen a kapcsolatot és néha többet segítenek, mint a "barátok". Nem gondoltam volna, hogy itt találkozom majd ilyen emberekkel és örülök neki :-)

2013. júl. 22. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én eddig 3 anyukával kezdtem el beszélgetni,de sajna nem bizonyultak hosszútávúnak! Pedig én szívesen csevegnék így anyukákkal! Aki szeretne akár írhat is! :)
2013. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.


Én szívesen levelezek veled, ha gondolod, írjál :-)

2013. júl. 22. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont fordítva volt: volt itt egy anyuka, aki nem is igazán volt szimpatikus, név nélkül írt, de elég konkrét dolgokat, úgyhogy be lehetett azonosítani. Aztán egyszer a játszótéren szóba elegyedtem egy anyukával, és egyre biztosabb lettem benne, hogy ez bizony ő. Csak az életben szimpi. Most már 1000 százalékig tudom. :) Egyre többször találkoztunk, már számot is cseréltünk, keressük egymás társaságát, a gyerekeink is jól kijönnek, de én a mai napig nem mondtam el neki, hogy innen korábbról már "ismertük" egymást, és nem is tervezem. Én sem örülnék neki fordított esetben.
2013. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is itt ismertem meg egy mostmár anyukát-akkor kismama volt. Kb januárban lesz két éve. Rendszeresen levelezünk, de személyesen még nem sikerült találkoznunk. Mostanában tervezem-szervezem,hogy eljussunk Pestre és tudjunk találkozni.
2013. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!