Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek nem szeretik a párotokat, ellenzik a kapcsolatot. Huszonöt felettiek vagytok. Saját lakásra esélyetek sincs. Munkátok nincs. Egyszer egyikőtök szüleinél, máskor a másik szülőknél találkoztok. Meddig tartható ez a kapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Neki állnék munkát keresni, bármit el vállalnek, kimennek kulfoldre. Ha. Szülőknel el mindkettotol, joggal szólnak bele abba, hogy ki mehet a lakásba es ki nem. Gyors vége lesz igy a kapcsolatnak.,
2013. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szülők betegek, nem teheti meg, hogy külföldre megy.
2013. máj. 4. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
pár hétig
2013. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem élvezik, hogy a "gyerekük" vergődik a párja és a szülei között, eszükben sincs segíteni neki, pedig megtehetnék.
2013. máj. 4. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat ha a szülők azt élvezik, akkor a gyerek nagy ívelő tehet ra, hogy betegek, vagy sem es húzhat kulfoldre.
2013. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a téma sajnos.Eléggé rányomja a bélyegét a kapcsolatra,én tudom,nekem a páromat nem fagdták el. Mai napig áll a "háború", de mégis csak szülök,akik felneveltek,törödtek veled,csak sajnos a gondolkodásuk eléggé maradias,régies. Próbálj meg nem foglalkozni velük,és ne találkozz a szüleivel,menjen oda egyedül,legyen velük,aztán vissza hozzád,csak így müködik. 35/F
2013. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meddig tartható?


1-addig amíg a szülők meg nem elégelik, és azt nem mondják: ide többet nem.


Ha a szerelem erős, együtt különköltöznek, ha belegebednek is...

Ha nem, akkor szétmennek.


2-vagy nem pénzelik tovább a gyereküket és az így nem kényszerül valamilyen állást vállalni.


Csak akkor teheti meg valaki, hogy jobban "válogat" az állásokban és nem vállal el bármilyen sz.art, ha biztos támasza van.

Vagy a párja, vagy a családja részéről.

2013. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

25 felett a szüleiddel laksz, nincs munkád és ezen kattogsz, hogy nem fogadják el a párodat?

Hallod, kurv*ra irigyellek téged.

2013. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!