Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem csak lefektetni akart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem csak lefektetni akart, a másik csajjal akivel régen kavart vele meg kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kijelentette nekem hogy "nem akarok kapcsolatot mert semmi kedvem hozzá csak szexelni akarok" egy darabig találkozgattunk de én nem akartam szexkapcsolatot. Így ennyiben is maradt a dolog. Most meg összejött egy volt csajával akivel együtt jártak valamikor, de megcsalták egymást és elmondása szerint egy idióta liba csak szexelni jó vele. 3 hónap alatt ekkorát változik a véleménye hogy most kapcsolatot kezd ezzel a csajjal?
2013. máj. 29. 23:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Így én is belementem volna a szexbe ha kapcsolatunk van :D Vagy lehet a csaj nem is tudja hogy ez elsősorban szexről szól a részéről?
2013. máj. 29. 23:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd készpénznek, amit mondott neked.
2013. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik lány kell neki, te pedig nem. Ezen mi olyan bonyolult?
2013. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te csak lyuk vagy, a másik csaj lyuk és barátnő vagy esetleg feleség jelölt. Te csak egy szimpla lyuk vagy és ennyi.
2013. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez olyan rosszul esik :( Akkor semmire sem vagyok jó ezek szerint :( Annyira meggyőzően beszélt róla hogy mennyire elviselhetetlen volt mindig és ezért is csalta őt meg többször is majd végleg elhagyta. És azt is tudom hogy mikor velem találkozgatott volt egy másik csaj is akit fűzött de az sem jött össze neki és így jött össze ezzel a barátnővel. Hát ez rosszul esik így :(
2013. máj. 29. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval azért mert egy fiúnak éppenséggel nem te vagy az ideálja, már semmire se vagy jó? Gondolkozz már kicsit, mielőtt marhaságot beszélsz.
2013. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ő nem az első akinek nem kellettem... a 2 :D de rossz mert azok utasítanak vissza akik kellettek volna nekem. Ez nagyon visszavesz az önbizalmamból ami amúgy sem nagyon van. Már örültem hogy kinéztem magamnak ezt a srácot és kicsit legalább érdekeltem mert megcsókolt stb. erre bevágja hogy nem akarok kapcsolatot csak szexelni. Oké akkor mondom csinálj amit akarsz. Erre összejön mással. Mással meg akar kapcsolatot.
2013. máj. 29. 23:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg elkezdtem most is hasonlítgatni magam ahhoz a csajhoz hogy mivel lehetnék olyan mint ő: szebb-e nálam, jobb-e az alakja stb.
2013. máj. 29. 23:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértem miért nem téged választott. A gondolkodásoddal baj van azért. Én sem hiszem, hogy járnék veled, mert már egy pont van amiért nem.
2013. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!