Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos! Mi a különbség a 2 La...

Fontos! Mi a különbség a 2 La Roche Posey naptej között? Háromszor annyiba kerül az egyik, mint a másik, SPF 50+ mindkettő?

Figyelt kérdés

Anthelios dermo kids

[link]

Anthelios DP

[link]


2013. júl. 26. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A két linken feltűntetett ár között "csak" 700Ft a különbség! Ez abból adódhat, hogy az egyik eladó nagyobb haszonkulccsal dolgozik, mint a másik!
2013. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos az áron kívül az is különbség, hogy az egyik 100, a masik meg 300 milis, úgyhogy az árkülönbség valóban háromszoros, elso.

A masodik linken levők baba kortól lehet használni illetve az az eredeti.

2013. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Bocs, a kiszerelést nem néztem! Így valóban 3x drágább az egyik a másiknál. Nem tudom, mi lehet az oka! Én idén 200ml-es fújósat vettem ugyan ebből a naptejből és gyógyszertárban közel 6000Ft volt, de volt hozzá ajándék napozás utáni krém is.

Egyébként nagyon szuper, megéri az árát! A Lányom bőre iszonyú érzékeny, Garnier naptejet vettünk neki első körben. Miután bekentük, úgy nézett ki tőle bőre, mint akit végigvertek csalánnal. Aztán vettem meg a La Roche-t és több ilyen reakció nem volt, a bőre pont olyan bekenés után, mint előtte!

2013. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!