Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is viszitek a fél házat...

Ti is viszitek a fél házat amikor 2 kicsivel nyaralni mentek? Volt olyan ami hasznos lett volna, de csak a helyszínen jutott eszedbe, hogy nem csomagoltad be?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindig annyi mindent viszek, hogy a helyszínen kiakadok, úristen, minek is? Mindig összepakolok pár nappal indulás előtt, aztán ide-oda dugdosok még cuccokat, és a vége az, hogy eltúlzom. Szerencsére a férjem megértő :)

Egyszer elmentünk a naggyal, akkor még csak egy volt, és nem vittem meleg rucit sokat. Kifogtunk jó pár nap rossz időt, és mindig ugyanabban a ruhában volt a gyerek, mert mosni sem tudtam, nem száradt volna meg. Azóta átestem a ló túloldalára :)

2013. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel indulunk hétvégén. Babakocsi, utazóágy, kicsinek a saját ágyneműje (csak azzal alszik) és a csomagtartó majdnem tele. Strandcucc, 1-1 kisebb táska ruha, néhány játék, pelus. Épp most szedem össze fejben, hogy mit nem kéne itthon hagyni.
2013. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egynél is viszem (:

Természetesen valami mindig itthon marad, mindig elvérzek a kulacsnál, abból mindig újat kell venni, mert itthon marad.

Ilyen még a naptej is. Hófehér a fiam és nyáron nem mehet ki napra egy vastag réteg naptej nélkül. Nyilván mindig indulás előtt kenjük be és így szépen ott marad az asztalon.

De ebben a hónapban már van kettő, így egy marad elöl, egy meg mindig a táskámban van.

2013. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is most írom össze. A fél konyhát felírtam már (vízforraló, mosogatószivacs, mosogatószer, cumisüvegek, tápszer...)

A naptejet most írtam fel, köszi!

2013. júl. 26. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:

tápszer, de jó, hogy mondod.. én a nagyobbnál egyszer azt hagytam otthon :D

hány éves gyerkőcök? nekem 6-2-1 :)

2013. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 éves és 3 hónapos. De a kicsinek kell a legtöbb cucc :)
2013. júl. 26. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, ismerős :D
2013. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egynél is viszem a fél házat, a kocsiban elfér alapon :) Múltkor még a porszívót is vittük, mert egy picit éppen taknyos volt :)
2013. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor csak 1 volt, akkor is mindent vittem.:) Minden hasznos volt. A Balatonra mentünk idén, így tápszert nem vittem, ott vettem minden ilyesmit, hogy helyet spóroljak a kocsiban. Viszont a bébiőrzőt sikerült idén itthon felejtenem, az hiányzott nagyon.
2013. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, a 3 hónaposnak más a tápszeres dolog, akkor vinni kell.
2013. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!