Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be merjük vállalni? Véleményet...

Mókica84 kérdése:

Be merjük vállalni? Véleményetekre lennék kíváncsi! Mindenki véleménye érdekel! Ti hogy boldogultok?

Figyelt kérdés

Fecske lakásról lenne szó ami 40.000/hó(ez végül is magadnak rakod mert ha letelik az 5 év akkor ezt megkapod)+10.000 körüli a közös költség+20.000(nyáron)a rezsi(télen állítólag 30 körül mozog).Ehhez jön még egy megtakarítás a mi havi 10.000+kaja kb.25.000+gyerekre kb.10.000 ez összesen kb.125.000 havonta de ebben nincs vésztartalék betegség esetére.A páron olyan 85-90.000 körül keres én jelenleg gyeden vagyok ez 77.000 családival együtt a kettőnké olyan 162.000 jelenleg de nekem ugye a gyesem az kevesebb lesz.

Végül is arra lennék kíváncsi h szerintetek elég arra h megéljünk ha bemerjük vállalni?Én konkrétan a gyeses évtől tartok


2013. júl. 26. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Még GYES-el is pont megvan a 125 ezer, én bevállalnám simán, de majd biztos jönnek gazdagék akik lepontoznak, hogy felelőtlenség gyereket szülni, ha nincs tisztán havi 2-300 ezred...
2013. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a fecske lakás? Bocsi a kérdést!
2013. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell gazdagnak lenni ahhoz,hogy az ember úgy gondolja,hogy nem sok pénz havi 160ezer ft 3 személynek,pláne ha annyi sincs,mondjuk keveslem a havi 25ezret élelmiszerre az nagyon de nagyon kevés pénz.Én átgondolnám kérdező vagy 10szer.
2013. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bevállalnám!

Legalább nem kidobott pénz albérletre, mert gondolom lakás kasszát kell fizetni lakbér gyanánt, de az a tiétek lesz!

Gondolom csak îgy van lehetőség saját lakásra gyűjtögetni!

Szerintem vágjatok bele!

2013. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne maradj otthon gyes-en. Tudom mindenki szeretne de sajnos ilyen világban élünk.
2013. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

25 kaja, gyerek 10? szerintem ez irreális :(

nekünk legalábbis több mint a duplája megy el, de ha ki tudjátok hozni...

bár érdekelne, hogy hogyan, még csak napi 1.000.- se megy el akkor kajára, ebben hogy van meg kettőtöknek 3 főétkezés meg gyereknek gyümölcs?

10e-ből kijön a pelus, ruha, meg az esetleges betegségekre a gyógyszerek?


csak úgy vállalnám be, hogy tényleg ennyiből kijöttök, de ahogy írtam, borzasztóan érdekelne hogy, mi most havi 300ból élünk hárman és csak 50 körül marad hónap végén

2013. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm h elolvasta a kérdésemet és válaszolt rá.A párommal leültünk és még egyszer átszámoltunk mindent és arra jutottunk h mivel nincs vésztartalékunk így a gyeses év nagyon necces lenne.Ezért nem merjük bevállalni:(

De úgy döntöttünk h a havi 40.000-et félre rakjuk és még egy évet kibírunk a szülőknél és ha van rá lehetőség akkor jövőre meglépjük és akkorra lesz tartalékunk is,remélem.

Kedves utolsó jelenleg havi 17.000-et adunk ki havonta ebbe benne van a mosószer,tisztálkodószer és a hideg kaja(ebből csomagolok a páromnak minden nap);a 25.000-t azért gondoltam mivel a meleg étel alapanyagai gondolom ennyivel azért megdobnák ezt a kiadást.köszönöm még egyszer

2013. júl. 27. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, így más. akkor tényleg ne vállaljátok be, mert 25 ezerből nem jön ki a meleg kaja, pláne nem a hideggel. kb. 50et szerintem nyugodtan számolj rá
2013. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!