Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vertetek azért szét már...

Vertetek azért szét már játékot, mert nem tudtátok elhallgattatni?

Figyelt kérdés

A gyereknek van egy zenélő rágókája...Reggel 7 óta hallgatom ahogy megy...valami beakadhatott.Így is a szennyes tartóból szedtem ki, mert szerintem reggel párom rálépett, és mivel nem tudta elhallgattatni, ezért gondolom bevágta a szennyes ruhák közé, és utána elment dolgozni..Az is fél óra volt kómásan amíg megtaláltam.Azóta már eresztettem rá vizet, vertem a földhöz, megpróbálta késsel szétfeszíteni...de semmi nem jött be.Már azon gondolkozom hogy kloffolóval szétverem.Nincs rajta kikapcsoló gomb, hanem elvileg csak megnyomod és egyszer lejátssza a dallamot.

A kérdés nem kamu, csak ha ezt kell hallgatnom egész nap kiborulok..


2013. júl. 27. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

:) :)


Én a zenélő bilivel jártam így. Nem hallgatott el, az elemet nem tudtam belőle kiszedni, így letéptem az egész elemtartót róla.

2013. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

verd szét nyugodtan

szerintem elemmel működik, akkor azt ki kellene szedni

2013. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jajj bárcsak letudnám én is tépni, de ez a kis idióta elem bele van építve, és képtelen vagyok hozzáférni..ha kivágnám az ablakon akkor se mennék semmire, mert az elsőn lakunk, egyébként meg tömeg gyűlne szerintem, és tüntetnének hogy legyen már vége!!!!
2013. júl. 27. 07:59
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Vertünk, nem is egyet:D

Szerencsére többnyire sikerül elrontani a zenélést úgy,hogy még lehet vele játszani(puska,tűzoltóautó).

2013. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

ált hátul van egy csavar (csillag és kicsi) amit ha kiszedsz akkor ki tudod venni az elemet és annyi neki


soha nem vertem szét még ezért játékot inkább kiszereltem az elemet :-DDDD

és ha gond volt megcsináltam (ok én elektroműszerésznek tanultam anno :-)lány létemre)

2013. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Esküszöm egy rohadt csavar sincs rajta!!! :-D Különben már meglenne oldva a problémám!!! :-)
2013. júl. 27. 08:05
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Van rajta valami díszítőelem?Lehet,hogy az alatt van,rágókánál elképzelhető,hogy valami szabvány miatt nem tehetik akárhová.
2013. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Vagy verd szet. Vagy menjetek egy jo nagy setara es veletlenul hagyd el..
2013. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

GYŐZELEM!!!!Fogtam sz egészet szétfeszítettem..kijött belőle az a panel amiben benne volt a két kis elem...abból is amíg kivarázsoltam az elemet egy élmény volt!!!A játékot többet összerakni nem lehet, de legalább az én agyam nem megy szét!!! :-D

Köszönöm mindenkinek!További szép napot!!! :-D

2013. júl. 27. 08:13
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Gratula!Eljen ugyes vagy!!!!Ha mashogy nem megy akkor valahogy meg kell oldani.Volt hogy nekem is majd szet ment a fejem xy jatektol :-)
2013. júl. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!