Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megírni, mi...

Miért nem lehet megírni, mi lett 1-1 eset végeredménye?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egyedül... Az ember keresgél 1-1 témában, örülök, hogy találok hasonló kérdést, mint az én esetem, de a kérdezők szinte sehol nem írják meg, mi lett végül velük (pl. sikerült-e úgy a baba, stb...).

Ezért van tele ez az oldal (is) ezer kérdéssel ugyanabban a témában :(


2013. júl. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha rákérdezel? Vagy írsz privibe? Akkor sem kapsz választ?
2013. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. ez tényleg így van engem is érint ez most egy bizonyos gondom van (terhességgel kapcsolatos eltérés) és jó pár kérdés van de hogy mi lett a vége az már nincs ott.
2013. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsőnek: az a gondom, amit a második válaszoló jól fogalmazott, ez igazából egy plátói kérdés volt, csak kiakadtam :)

persze felteszem én is a kérdéseimet, de előtte böngészgetek, hogy ne legyen már annyi kérdés ugyanazon témában - de hiába találok sok kiírt kérdést, a kérdező végül nem írja meg, mi is lett vele, így nem tudjuk meg, segítettek-e neki a válaszokban leírt dolgok

2013. júl. 28. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is tettem már fel ilyen kérdést, mert engem is zavar. Nem tudom, úgy érzem, ha valaki kérdez, kap válaszokat, megoldási lehetőségeket, vagy csak támogatást, akkor nekem természetes lenne, hogy megírom, mi történt, mi használt, mi nem. Egyrészt azért, mert ez egy gesztus azok felé, akik segítettek, - mint a "köszönöm", bár mostanában is is ritkaság-, másrészt aki később rákeres, hasznát veheti még egy tapasztalatnak, hiszen ezért van ez az oldal. Én mindig megírom. Néha rá is kérdezek egy-egy kérdésnél, de csak elvétve válaszolnak.
2013. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen, én is kérdeztem már így utólag rá, de egyszer sem jött vissza válasz...

sőt én régebbi kérdésekhez is szoktam írni saját tapasztalatot, hátha segítek valakinek, aki később talál rá és hátha jól jön neki :)


nem vagyunk egyformák :)

2013. júl. 28. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavart. Olyanokat kerestem akik PCO-val estek teherbe, és alig találtam olyat aki megírta hogy sikerült. Tök elkeseredtem, aztán más fórumokon láttam nem ilyen rossz a helyzet.

Azóta megfogadtam én mindenkinek megírom a tapasztalataimat.

2013. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én mindig igyekszem megírni a kérdés kimenetelét ;) remélem többen is rászoknak erre. .
2013. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!