Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas a laminária...

Mennyire fájdalmas a laminária abortusznál?

Figyelt kérdés
Olyantól szeretnék választ kapni, aki már átélte. :-#
2009. okt. 23. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed ab.-om volt,de akkor is igy tágitanak.Nem akarlak megijeszteni,de én sírtam a fájdalomtól.Azt mondta a dokim,hogy nem mindenkinek ilyen rossz,nekem magasan van a méhszájam.
2009. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a menstruácios fájdalmat 100szor.Sirva fakadtam.Kegyetlen volt,de nekem csak addig amig felhelyezték.Viszont tudok olyat akinek megsem kottyant.Nem vagyunk egyformák.Nekem is missed abortuszom volt.
2009. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is missed ab-nál alkalmazták. Én nem panaszkodhatom, éppen csak egy pillanatra volt kellemetlen. Úgylátszik ebbő a szempontból a szerencsésebbek közé tartozom.
2009. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia,nekem is missed ab volt!Nekem iszonyatosan fájt!Egész éjjel, míg fenn volt, nagyon fájt!Azt mondják felér a szülési fájdalmakkal!Azóta már szültem,hát az jobban fájt!Inkább én is menstruációs görcshöz tudom hasonlítani,csak jóval erősebb fájdalommal!

De van, aki meg sem érzi!A méhszájtól függ!Alkati kérdés!Kívánom,hogy ne szenvedd meg fizikálisan!

Minden jót!Szia

2009. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a 20.héten tették fel, mert meg kellett szülnöm a babát. Beteg volt:(


Amikor feltették, délután 2kor, olyan érzés volt, mintha megcsípte volna valami a méhszájat. Nem tudom máshoz hasonlítani. A doki azt mondta, olyan lesz, mint egy sima vizsgálat... Na, azért nem olyan volt.

Utána semmi bajom nem volt. Azt mondták, görcsölni fogok, de semmi nem volt. Fel nem kelhettem 4 órán át.

Másnap reggel 9kor pisiléskor kipotyogtak.

2009. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
hát nekem iszonyatosan fájt és utána végig görcsöltem tőle.
2009. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fájt a felhelyezés, bár a doki egy igazi állat volt! Missed AB-om volt, trigemini terhesség. Du. tették fel a lamináriát. Este tüsszentettem egyet, és kiesett. Azt mondták, hogy ceruzányira vagyok nyitva. Kérdeztem, hogy "mi lesz most?", a válasz: "megvárjuk, hogy kitáguljon magától". Hajnalban kértem fájdalomcsillapítót, azt mondták, hogy nem tudnak adni. Du. műtöttek, addig eléggé fájt. A műtét előtt már szünet nélkül fájt.

Ugyanúgy jöttek a fájásaim, mint szülésnél. Talán nem annyira intenzíven, de cseppet sem volt kellemes!

Mondjuk én speciális eset voltam, nem tudom, hogy rendes esetben mennyire fáj.

Második missed AB-omnál tablettás tágítás volt, az szinte egyáltalán nem fájt. Szerintem a tablettás sokkal barátibb, nem tudom, hogy miért használnak még mindig lamináriát!

2009. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a tapasztalatmegosztásokat!
2009. okt. 28. 11:15
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem fizikailag semmi rossz élményem nem volt sem a laminária felhelyezésénél sem az abortusznál.

Mondta az orvos,hogy most nyomni fog, most csípni szóval ennyiből jó volt, persze kellemetlen, mint egy nőgyógyászati vizsgálat.

2010. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nyilván túl vagy rajta, de én is leírom, hátha másnak jól jöhet. hát sajnos valóban nagyon kellemetlen a felhelyezés, próbáltam magam visszafogni közben, de így is nyögtem meg leizzadtam rendesen. erős szúró, döfő fájdalmat éreztem közben. lélekben fel kell rá készülni, hogy nem csak egy "kis" csípés lesz amit érzel (bár a doki ezt mondja, hogy ne rémisszen meg) de túlélhető. a lényeg, hogy nagyon gyorsan (2 perc) megvan és ne ugorj meg vagy mozdulj el miközben felteszik, mert akkor rosszul teheti fel és újra be kell szúrni. utána erős menzesz szerű görcsök jöttek és egész éjjel tartottak míg műteni nem vittek. kitartást mindenkinek.
2010. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!