Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen esetben lehet kérni...

Milyen esetben lehet kérni kedvezményt abortusznál?

Figyelt kérdés

Már van két gyerekem,de lehet,hogy megint terhes vagyok. Nem tudjuk bevállalni,sajnos.

Ha lehet ne oktassatok ki(azt megteszik majd az orvosok,és nővérek),tudom magam is,hogy milyen szörnyű az abortusz,de nincs más választásom. Van olyan aki kapott valami kedvezményt,és nem kellett az egészet kifizetni?


2009. okt. 15. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
HÁt sajnos ilyen kedvezményről még nem hallottam. Drukkolok azért hogy ne legyél babás mégsem.
2009. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod, hogy milyen esetekben lehet kevesebb térítést fizetni.

2009. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam mert épp munkanélküli voltam(de segélyt nem kaptam),de itt nálunk(Cegléd) csak az kapott ilyen kedvezményt, aki vmilyen segélyből él, vagy segélyt kap. De nálam nagyon normálisak voltak, egy orvos se nővér se szólt meg egyetlen egy rossz szóval se. És a családsegítőhöz el kellett menni vele elbeszélgetni és ő intézte ezt a kedvezményt, tőle kérdezz rá.
2009. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó,sajnos nálunk nem ilyen normális a hozzáállás. Még csak a nőgyógyászhoz akartam időpontot kérni,de mikor megmondtam,hogy nem szeretném megtartani már elég lekezelően reagáltak. Tudom,sokak szerint meg is érdemlem,de azért ennélkül is elég nehéz..
2009. okt. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!