Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis szerelem? Mennyire...

Ovis szerelem? Mennyire voltál szerelmes te és mennyire a gyermeked?

Figyelt kérdés

Én arra emlékszem hogy csak távolról szerettem, soha nem vallottam be neki, viszont amikor azt mondta hogy feleségül veszi a Fannikát, akkor szegény Fannit megtéptem :)


Most a fiam szinte "rémisztően" szerelmes.Már Október óta tart a románc, ami ráadásul kölcsönös.

Egész álló nap mást nem hallok csak hogy ő feleségül veszi a Verát, és ő apa lesz, lesz a Vera hasába baba, aki fiú lesz.

Mindennek fejében hűséges is, ha egy kislány megy oda hozzá hogy barátkozzon, mérgesen ellöki magától hogy ő csak a Verát szereti :)

Azt hittem hogy a nyári szünetben hogy nem igazán találkoznak, elfelejtik egymást.De nem.

És a kislány is csak a fiamat emlegeti minden nap hogy ő feleségül megy a fiamhoz. :)

Hát nem édesek?


Nektek és a gyermekeiteknek milyen az ovis szerelem, mennyire "intenzív", meddig tartott?


2013. júl. 29. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem, hogy "szerelmes" lettem volna ilyen kis koromban. Az első szerelem 9 éves koromban jött és visszagondolva, még ha plátói is volt, már egészen hasonlított a felnőtt kori érzésekhez. Oviban fiú barátaim voltak, de barátnak neveztem őket, úgy is viselkedtem velük. Szóval én akkor még nem voltam képben. :) Kisfiam még csak most lesz ovis, de neki is inkább lány barátai vannak, nem mondanám szerelemnek.
2013. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évig tartott, aztán ovit kellett váltanom. :(

De szép is az! Csak kettesben üldögéltünk folyamatosan az oviban, és senki mással nem foglalkoztunk.

2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emlékszem az oviban volt egy kisfiú aki anya kolléganőjének a fia volt és így sokat voltunk együtt. A szülők próbáltak "összehozni" minket viccelgettek. Én nem éreztem magam szerelmesnek, példa sem volt előttem, anyáék elváltak talán ezért. Egyszer viszont a kisfiú megmutatta az "alkatrészét" és ezt észre vette az óvonéni. Oda is hívott minket, a szülőknek is szóltak. Nem is értem miért?
2013. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zabmester ***** válasza:
100%

Nekem két ovis "szerelmem" is volt, bár az én részemről ez nem volt olyan heves, mint a fiúkéról :D Ők egyszer még meg is verekedtek értem :D Arra emlékszem nagyon, hogy az egyikükkel elterveztük, hogy ha felnőttek leszünk, akkor majd mindig együtt járunk vásárolni, és kérdeztem tőle, hogy de mi lesz, ha eltévedünk, ő meg mondta, hogy ne félj, majd fogom a kezed :)

Hát a fiam nagyon nem ilyen, őt kicsit sem érdeklik a lányok az oviban. Szokta mondjuk mondani, hogy ez vagy az a kislány szép, de kb. ennyi, ha kérdezem, hogy szokott-e velük játszani, akkor mindig mondja, hogy á, ő nem játszik lányokkal, azok unalmas játékokat játszanak, ő csak a fiúkkal játszik nindzsásat :D

2013. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Velem elhitették oviban, hogy csúnya lány vagyok, igazi szerelmet csak 30 éves kor felett éltem meg.
2013. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!