Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposan lehet szerelmes?

20 hónaposan lehet szerelmes?

Figyelt kérdés

A kislányom 20 hónapos. Egy családnál vagyok házvezető és nevelőnő. Egy négy éves kisfiúra és egy kétéves kislányra vigyázom napközben. A kislányom is velem van. Sokáig csak a kislánnyal találkozott, de két hete a kisfiú ebéd után jön haza, nem alszik az oviban. Azóta csak a fiúval játszik, ha a fiú megöleli a húgát, akkor agresszív lesz, és nekiront a kislánynak. Délelőtt sem játszik vele, pedig eddig mindíg együtt játszottak.

Komplett féltékenységi jelentetet vág le, és folyton csinos akar lenni. Olyan igazi "nőcis" viselkedést produkál. A nagymamám szerint csak beleképzelem a dolgokat, csak az újdonság varázsa miatt játszik csak a fiúval. De ennyi idő után ennek a varázsnak el kéne múlnia. A lányom amúgy nem búlós, puszis, de a kisfiút öleli, puszilja.


2012. febr. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de cuki:D SZERINTEM az
2012. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm lánya már 23 hónapos, de teljesen úgy tűnik, hogy szerelmes a fiamba:)

MOndjuk mondja is, de ha meglátja, igazítja a ruháját, elpirul!:), babrálja a haját:D Annyira édes. Aztán bújik, puszilgatja, látnátok amikor kézen fogva közlekednek:D Nagyon édesek.


Persze ez nyilván nem a szó szoros értelmében vett szerelem, de én is voltam szerelmes már a bölcsiben:)

2012. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nem voltam bölcsis, az utolsó emlékek kb hét éves koromra tekinthetők vissza.

Egyébként a lányom is, csinoskodós, szoknyát kell fúzni mintás harisnyára, engedi, hogy csattot és gumit rakjak a hajába, amit ha itthon megpróbálok egy csomó hajjal együtt tép ki. Ha ketten vannak, akkor nyugodt, de ha a kishúg ott van, fúriává válik. Szegény fiú, nem nagyon érti a helyzetet.

A kislányom, nem bizalmaskodó, de a fiú mellé közel ül, kéri hogy legózzon vele, ebédel rendesen, le sem eszi magát, ha a Dani mellé ülhet. Én félig profitálok ebből. A másik gond hogy a kislányra ront. Olyan hisztis jelenetet lerendez, hogy még egy brazil szappanoperába is belel lehetne vágni.

2012. febr. 26. 19:36
 4/8 Sókristály ***** válasza:
100%

Nem nevezném szerelemnek, inkább erős kötődésnek.

Az én fiamnak is volt egy kis barátnője. A kislány 7 hónappal volt idősebb nála, születésétől ismerte. Teljesen belebetegedett, amikor elköltöztek a leányzó 2,5 éves korában. Napokig alig evett, rosszul aludt, sokat sírt.

Onnantól átlag fél évente találkoztunk, és úgy folytatták a játékot, mintha abba sem hagyták volna.

2012. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet :)

Az én fiam 8 hónaposan ült a babakocsiban, tavasz volt, jött két 14-15 éves lány, miniszoknyában, és utánuk fordult:)))

Két évesen voltunk egy kis szinitársulat előadásán, végig bújt az ölembe, és azt suttogta, h az a piros ruhás néni olyan szép. Piros miniszoknyában volt a néni, piros csizmával:)))

Az oviból is egy kislányt emleget, a múltkor mondta, h a Rékának olyan szép a haja, a szeme, de képzeld anya,még a váltócipője is szép:)

Mi ez, ha nem szerelem? :)

2012. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De helyes történetek! Az én kisfiam is 20 hónapos, talán a bölcsiben rá is rátalál a szerelem lassan:)
2012. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De jo tortenetek :)

Az en fiam 3 eves lesz a nyaron es egy majdnem 4 eves kislany a "szerelme".Ugy latom a fiam reszerol nagyobb a szerelem, a kislany ha van masik jatzotars a kozelbe akkor nem is torodik vele de a fiam mindenhova kitartoan koveti mint egy kis utanfuto.

Multkor azon rohogtem,hogy a fiam almaba is a kislany nevet mondogatta.

A poen az egeszbe,hogy a kislanynak van egy 19 honapos kishuga aki a fiamba "szerelmes". Az egyik elso szava a fiam neve volt. Allandoan koveti,mindenhova,mindig vele akar jatszani. Feltekeny a noverere mert a fiam sajnos nem sok figyelemre meltatja a kishugit.

Egy brazil szappanoperara hasonlit amikor 3-an egyutt jatszanak :))))

2012. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
A házunkban lakik(már elköltöztünk:() egy 10hóval nagyobb kisfiu. Ő mindig kérdi Hol a Illácska-?
2012. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!