Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor valakit megtalál az...

Amikor valakit megtalál az érzés, hogy kisbabát szeretne szülni, az olyan mint amikor valaki szerelmes, hogy nem tudja azt irányítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pontosan :D
2012. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdésed, arra gondolsz irányítás alatt, hogy kikapcsolni az érzést?

Amikor nálam jött a vágy akkor olyan izgalmas lett minden, belegondoltam, hogy meg fog változni az életünk, más lesz minden. És mindenhol terhes nőket láttam :)

Érdekes dolog, mert iszonyat hirtelen jött az egész, előtt még hónapokkal úgy éreztem, hogy nem vágyok babára, aztán egyszer csak bumm...ott volt az érzés...igen végiig gondolva olyan, mint a szerelem :)

2012. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen arra koncentráltam, olyan izgi volt a mensi előtt, utána nagyon rossz. Mikor terhes lettem pedig teljesen kétségbe estem, hogy most mi lesz.
2012. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy voltam, mint a 3-as válaszoló. :))))


És észérvekkel talán később kellett volna babát vállalnunk, de szívvel tettük és nem bántuk meg. Szóval nem lehet irányítani az érzést.

2012. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!