Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22. kerületben mennyit fizetsz...

22. kerületben mennyit fizetsz a bölcsiért?

Figyelt kérdés
Már ha van valaki a kerületből és tudja:)
2013. júl. 29. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudom, de most költöztünk ide és nekünk is aktuális lenne minden infó, szóval elnézést a haszontalan válaszért, csak szeretnék visszatalálni :)
2013. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gondozási díj napi 150 Ft, ezt akkor is kell fizetni ha nem megy a gyerek. Az étkezésre nem emlékszem pontosan de azt hiszem napi 450 Ft körül van.
2013. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem, nem baj, ha belekérdezek. 2. válaszoló, melyik bölcsibe jártok, milyen? Milyen a napirend, milyenek a gondozók?
2013. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Bartók Béla utcába járunk és imádom, sajnálom, hogy vége (megy oviba a fiam). 2 évet járt és semmi panaszom nem lehet. A gondozók imádják a gyerekeket, foglalkoznak velük, nem csak megőrző. Babusgatják őket, valaki mindig ölben van, fiam minden délután puszival köszön el tőlük. Sok múlik a vezetőn aki egy tündér, minden gyereket ismer, tudja kik a szülei és előre köszön névvel együtt mindenkinek akivel találkozik.

Speciális étrenden van a fiam, még erre is odafigyeltek. (Helyben főznek, kóstoltam és egész jó a kaja.) Szóval én maximálisan meg vagyok elégedve.

A bölcsi felszerelése sajnos nem a legújabb, de igyekeznek. Van sószoba is, télen bejárnak a gyerekek ide. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2013. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, a napirend. 8-kor reggeliznek, ki van írva, hogy ha nem érünk be 8-ig akkor csk 8:30 után menjünk be, hogy ne zavarjuk meg a reggelit, de még soha egy szájhúzás sem volt ha reggeli közben érkeztünk. Utána udvar, ha rossz idő van, akkor bent valami foglalkozás (nem kötelező, aki akar beszáll). Rajzolnak, festenek, gyurmáznak, mondókáznak, stb.

Ebéd 12-kor, utána alvás. 3-kor uzsonna, utána mennek ki megint az udvarra. Egy problémám volt a télen, nagyon keveset voltak kint. Sajnos a gondozónők kevesen voltak időnként, így nem tudták felöltöztetni a kicsiket.

2013. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közben láttam a honlapon, ki van írva.
2013. júl. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!