Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hazahozni...

Agnes xy kérdése:

Hogyan tudnám hazahozni gyermekeimet Thaiföldről?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget, tanácsot kérni, fiatal apuka ként, hogy van két tündéri kisfiam, ikrek,11 hónaposak. Gyermekeim Thaiföldön látták meg a napvilágot, mert édesanyjuk thai. A problémák a gyerekek születésétől indultak. , a kinti helyzetek, viszonyok tarthatatlanok voltak, ezért haza kellett jönnöm, de gyermekeimet nem tudtam magammal hozni. Gondoltam, hogy majd itthonról minde könnyebb lesz, de fogalmam sincsen, hogy mit és hogyan kezdjek el. Mindamellett, hogy az életem romokban hever, mert természetesen mindent újra kell építenem itthon, amivel nincs is probléma, ez csak természetes, de a gondolat, hogy nem tudom mikor láthatom ismét a gyermekeimet, az tönkretesz idegileg. Tudom, hogy rengeteg pénzel sok mindent gyorsan el tudnék érni, de az sajnos egyenlőre még nincs. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 29. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez nem Magyarországra kellett volna jönnöd, hanem oda, ahol van munka, és a munkáért van pénz.
2013. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a gyerekek ott születtek, ottani állampolgárok, az anyuka ott él velük, ezen kivül te elhagytad öket, kizárt dolog, hogy bármi esélyed is legyen arra, hogy megkapd öket.

VISZONT arra jogod van, hogy meglátogasd öket akár többször is egy évben, természetesen a te költségedre, mert te költöztél el a közös lakhelyröl.

2013. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami még fontos lehet, hogy az anyjuknak nem kellenek, otthonba vitte őket.Csak a pénz érdekli, és ez így tökéletes neki, tudja hogy imádom a gyermekeimet, ezért úgy gondolja,hogy azt tehet velem amit csak szeretne.Ugyanakkor én úgy látom, hogy bármit fogok tenni neki, ő sosem fogja oda adni őket nekem.Az hogy én eljöttem, hidjétek el nyomós oka volt,a kinti helyzetemet senkinek nem kivánom,de ezt inkább nem is részletezném.
2013. júl. 29. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, amit tehetsz, hogy megkeresel egy ügyvédet, aki a nemzetközi családjogi területen dolgozik, mert csak ilyen helyen kaphatsz felvilágosítást, hogy mire lehet jogod.
2013. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!