Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt döntöttél a...

Mennyi idő alatt döntöttél a gyerekeid nevéről?

Figyelt kérdés
már azelőtt tudtad, h. hogy fogod hívni, hogy terhes lettél vagy csak a szülőszobán vágtál rá valamit? mennyit gondolkoztatok a néven?
2013. júl. 31. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A kislány (Veronika) megvolt már szinte a házasságkötéstől kezdve, nem is inogtunk meg.

A fiúnévben viszont annyira különböző elképzeléseink voltak a férjemmel, hogy nagy nehezen jutottunk csak dűlőre, kb. félidős terhes lehettem, már tudtuk, hogy fiút várunk.

Boldizsár lett.

2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36.héten, UH után leültünk a férjemmel, 5perc alatt leírtuk külön külön a neveket, 1 név szerepelt mindkét listán, így eldőlt:) ez kb 10perc volt:)
2013. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A első fiamét kamaszkorom óta tudom, a férjemnek szerencsére tetszett.

A második fiam még nem született meg, folyamatosan "kínlódunk", egyelőre nem jutottunk dűlőre, valahogy egyik sem az igazi. :)


20 hkm

2013. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb. 36. héten döntöttünk
2013. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
évek óta tudom. sjanos évek óta nem is sikerül összehozni a babát.
2013. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Évekig vártunk a babára, de neveken soha nem gondolkoztunk.


Aztán kb. 5 perc alatt dőlt el, 20 hetes terhes voltam, azt se tudtuk, hogy fiú, vagy lány, de mégis a férjemnek eszébe villant egy fiúnév hirtelen.

2013. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Horváthné24 válasza:
Nálunk úgy történt hogy két név között vacilláltunk (Dzsesszika vagy Renáta). Befeküdtem a kórházba és amikor mutatták a már megszületett babákat megláttuk a nevét így lett Hanna rá 1,5 óra múlva meg is született :)
2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már 2 éve kitaláltam, h ha fiam lesz Dominik, Viktor vagy Kevin lesz a neve. Lány néven nem nagyon gondolkodtam viszont...Azt majd a feleségem találja ki:DD 16/F
2013. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!