Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik szopi alatt...

Anyukák akik szopi alatt szedtek fogamzásgátlót (pl azalia) hozzátáplálás kezdete után még meddig szedtétek? Vagy mi mást használtatok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem hozzátáplálni de a dokim 1hónapja mikor voltam felìrt 6havi adag azalia fog.gátlót.Ilyenkor is biztonságos még?Mikor már nics annyi szopi?Nem tudom érdemes lenne e kiváltani a másik adag 3havit.
2013. aug. 4. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
13 hónapos koráig szedtem, akkor reggel-este szopizott még. Aztán megjött, és nem akart elmúlni, ezért kellett áttérnem rendes fogamzásgátlóra, és a szopizást emiatt befejezni.
2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos, még reggel-este szopizik, és Azaliát szedek. És még mindig nem jött meg, nem tudom, a gyógyszertől-e, de már kezd aggasztani.
2013. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapig csak szoptattam és Azaliat szedtem. Utána elkezdtem hozzátáplálni, és 7 hónapos volt a kisfiam, amikor megjött a menstruációm. Innentől kezdve össze-vissza vérezgettem, a doki azt mondta, hogy a fogamzásgátló miatt van és ugye a hormonok. Abbahagytam a szedését és utána rendeződött. 15 hónapig szoptattam egyébként.

Szóval lehet, hogy neked nem okoz gondot, nekem nem volt már jó, hogy ritkábban szoptattam.

2013. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!