Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetet?

Szerintetek mi történhetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hónapja szültem , császárral , azóta többször is megjött már. Most kb 11 napot késett , nagyjából egy hete csináltan tesztet az negatív lett (babámnál sem mutatta ki rendesen csak halvány csík volt több teszten is) . Ma reggel megjött olyan erős görcseim voltak , hogy majdnem elájultam , hányingerem volt. most voltam wcn és a papírra egy kb 1cm-es valami tapadt rá. Bocsi ha undorító de nagyon meg vagyok ijedve :( Szerintetek csak ahogy ürül a szervezetem vagy esetleg baba volt?? Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 8. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, vagy-vagy.
2013. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen. Anyukám szerint baba volt :( Tudom h nem akkora egy kb 1 hónapos magzat de az előző meg 40+ napot késett mire megjött pár napig

...:(

2013. aug. 8. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biztos benne. Két császárom volt, és időnként bizony nagyon erős, görcsös vérzésem volt utána, olykor darabos is, annyira fájt, hogy hánytam is. A dokim azt mondta, hogy normális egy-egy ilyen ciklus. Ha a teszted full negatív, akkor nem hiszem, hogy terhes voltál.
2013. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Beszéltem a védőnőnkel és szerinte is baba volt. Nekem is volt már darabos de most nem olyan volt :(
2013. aug. 8. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt csak a fiam 3 hónapos volt. Nekem egy halvány+ volt, de 1 hétre rá megjött ilyen darabos izé. Megmondom őszintén áldottam az eget.
2013. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És elmentél orvoshoz , hogy mi lehetett?
2013. aug. 10. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogy mentem, örültem, hogy nem látok orvost. 3 hónapot feküdtem bent terhesen a fél város nézegette az alsó részemet naponta... A kisfiamnak meg nyelési nehézségei voltak 8 hónapos koráig és csak én tudtam megtápszerezni, a világon senki más. Szerinted mit éreztem mikor kijött a 2 csík??? És mikor megjött????
2013. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm , hogy leírtad. Én azért ma elmegyek ( amúgyis volt mára időpontom) Mi sem tervezünk 2. Babát de az elsőt sem terveztük :)
2013. aug. 12. 08:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsi nem kötekedni akarok de azért nem akarsz 2. Babát mert 8 hónapig Neked kellett etetni? Nálunk sem eteti senki 8 hós babámat . Lehet , hogy én értettelek félre.
2013. aug. 12. 09:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Na hogy világos legyek anyukám: Egy 2és fél éves gyerekem sírt minden este otthon míg én kórházban voltam terhesen az öccsével, mikor hazakerültünk végre minden jó volt 2 hónapig. Majd kiderült hogy a kisfiamnak gégefedő porcosodási gondja van és nem akart semmit lenyelni és volt 40 fok. Hónapokig csak úgy tudtam megetetni hogy elaltattam, senki nem tudta ellátni egy napig se nem még ha megint kórházba kerültem volna terhesen. Úgyhogy ennyi
2013. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!