Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetet? (bov. Lent)

Mi történhetet? (bov. Lent)

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom és amiota megszületett még soha nem kivántam a szexet.Már teljesen kétségbe vagyok esve a párom nem is tud róla, Ő azt hiszi h minden rendben, mert nem mertem kimutatni h nem érzek semmit mikor együt vagyunk.Nem tudom mit teheték, kérlek segitsetek!!!
2010. dec. 31. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavar. :) Na nem olyan vészes, ami pl. elhízáshoz vagy szőrösödéshez vezet, hanem ami a szexuális libidóért felelős, kicsit leapadt. Sokan vagyunk így.
2010. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

De ez így nagyon nem mehet ám tovább, ugye tudod??

Mondd el a férjednek, hogy mit érzel, mert így a végére csak megutálod a szexet meg egy kötelező nyűgnek fogod érezni. Beszélj vele, biztos megértő lesz.

2010. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire jófej a védőnőd, de én inkább tőle kérnék tanácsot, vagy a nődokitól. Mostmár itt az ideje, hogy helyreálljon a "rend"! Ne legyél kétségbeesve, könnyen lehet, hogy valamilyen ásványi anyag hiányod van, és napok/hetek alatt megoldható. De mostmár foglalkozni kell vele!
2011. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor voltunk együtt a párommal 7 hónap alatt. Sajnos ez van.
2011. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy vele egyedül,fordulj a nőgyógyászodhoz,segíteni fog
2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatásért a prolaktin hormon "felel".


Nekem 2 éve derült ki, hogy magas a prolatin szintem. addig a szexet is alig kívántam. amint elkezdtem szedni a gyógyszert rá, meg is nőtt a szexéhségem :)


Szülés után kb 7 hónapig nem kíántam a szexet, majd nem sokkal később megjött a mensim (először). utána újra "kívánósabb" lettem. Terhes is lettem, meg a tejem is elment.


Szóval sztem a prolaktin tehet erről. Ja, és hüvelyszárazságot is okoz.


De szerintem is beszéld meg a pároddal.

2011. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El akarom mondani neki de nem tudom hogyan, nagyon csalodott lesz h miért nem szoltam hamarabb hisz mi tényleg mindent megbeszélünk de ezt valahogy nem mertem elmondani neki.
2011. jan. 3. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!