Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Délben elmentünk ebédelni petrezselymes krumpli meg töltött hús volt evett rendesen a fiam. Már ott az étteremben is nyűgös volt, de azt hittem hogy csak fáradt a délelőtti fürdéstől. Vissza jöttünk kb 2 körül leraktam aludni 3körül felkelt sírt a szeme olyan volt mint egy 40fokos lázzal szenvedő emberé. Adtam neki vizet cicit(reggel és este cicizik még) is mert kérte. 3körül kicsit jobban lett sétált evett egy joghurtot aztán vissza feküdt az ágyra elaludt, 5körül felkelt és megint sírt iszonyat forró volt adtam neki vizet raktam a fejére vizes textilt most megint alszik. 18 hónapos kiskunmajsán nyaralunk hétfőn jöttünk és vasárnap megyünk.
2013. aug. 9. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lázát mérted? Fontos lenne tudni, hogy van-e és mennyi,mert akkor lázcsillapítót kéne adni neki, nem biztos, hogy elég a vizes borogatás. Lehet, hogy még ügyeletre is szükség lesz.
2013. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az evés előtt is nyűgös volt? Nincs hasmenése? Nekem fertőzött kajától volt lázam egyszer, de görcsölt a hasam is rendesen, majd estére hasmenésem volt.
2013. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lázmérőt nem raktam el és szerintem nem hasmenés hanem napszúrás. Az a helyzet hogy itt nem tudom mi merre van meg már busz sincs. 2x kapott már panadolt.
2013. aug. 9. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a közeletekben nyaraló család, szomszéd, valaki, akitől legalább lázmérőt tudnál kölcsönkérni?

Jó lenne tudni, hogy mennyire lázas a kicsi. Lehet, hogy a panadol nem lesz elég, erősebb lázcsillapító kell.

Internet van? Azon meg tudjátok nézni, hol van orvosi ügyelet.

Szállodában, vagy hol laktok most? A recepción biztos segítenek.

Ha nem javulna látványosan az állapota a gyereknek, fognám magam és hazajönnénk.

Nem biztos, hogy napszúrás, a fiam is elkapott egy kósza vírust, ő már a negyedik beteg gyerek az utcánkban, antibiotikumot szednek a kicsik. Valahogy vidd orvoshoz.

2013. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kiskunmajsán van orvosi ügyelet, ez tuti!

pont múlt héten voltunk a mellet lévő faluban, gyereket orvoshoz kellett vinni mert esett és mondták az anyukák a játszón, hogy majsán van az ügyelet, szóval irány!

egyébként annyira kedves hely (nekünk a család lakik ott), bárkihez becsöngetsz, adnak kölcsön lázmérőt!

ilyen nincs, hogy nem tudod megmérni a lázát miközben forró és a szeme is lángol, keressetek ügyeletet, gyógyszertárat vagy tényleg csöngessetek be családosokhoz, mindenki nagyon segítőkész arrafelé.

remélem nekiindultok, mert az éjszaka elég húzós lesz lázmérő és lázcsillapító nélkül :(

2013. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jaa, közben most néztem, hogy panadolotok van, bocs, azt nem olvastam
2013. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A napszúrás az szédüléssel,fejfájással és hányással járhat,de nem lázzal.

Hűtőfürdő és valakitől kérj kúpot,vagy vidd el az ügyeletre,hogy adjanak be lázcsillapítót.

2013. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kislányom most ugyanebben szenved,minden évben valamelyik gyerekem vagy én napszúrást kapunk.

Hányt és magas láza van.Borogatom,fürdetem és lázcsillapítót kap.Ne vidd ki ,benn legyetek a hűvösbe.És igyon sokat Kb 2 nap-ig tart!!!

2013. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2013. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Estére nagyon forró volt a teste ki hívtam az ügyeletet 39 volt a láza. Adtak 3 kúpot egy akkor be lett adva a másik kettő meg szombaton és vasárnap. Kaptunk lázcsillapító kúp receptet amit tegnap kiváltottunk haza fele és tegnap este kellett adni neki mert 38 volt a láza. Vasárnap már köhögni is elkezdett meg az egyik szeme nagyon becsipásodott arra kamilla teát vettem.
2013. aug. 12. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!