Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? (Kérdésed...

Mit szóltok ehhez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]

Nem felháborító nagyokosok?:)


2011. aug. 13. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szomorú, hogy ott is ilyen rossz a helyzet. Ez csak egy figyelem felhívó cikk.
2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tartom viccesnek, sem ironikusnak. Másrészt a hitel ilyen: az ember kockáztat (tudja, hogy kockáztat!), aztán bebukja vagy nem. Pénzt kapni nyilván jó volt, visszafizetni már nem annyira. Legközelebb gondolkoznak az emberek.
2011. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy kötelező nekik hitelt felvenni. Hát így jártak. Én, amikor azt mondtam, hogy jó nekem albérletben is, mindenki lehülyézett, hogy szórom ki az ablakon a pénzt, ha hitelt vennék fel, akkor legalább a sajátomat fizetném. Aha, most meg már vinné a bank. Nekem nem volt presztizskérdés, hogy "saját" lakásban lakjak, az albérlet számomra ugyan úgy az otthonom, és számomra sokkal előnyösebb is. Érdekes, én 2007 óta lakom albérletben, az első lakásban havi 30 ezer volt a lakbér, azóta egy kicsit drágábban lakom, mert jobb környéken van, ez havi 40 (ugyan akkora lakás), de a régi lakás havi bére azóta is csak 5000 forinttal lett több. NÉGY év alatt. Viszont meg volt az az előnyöm, hogy amikor úgy jött jól, hogy máshova menjünk, lazán meg tudtam szabadulni az előző lakástól, három hónap felmondási idő, aztán kalap kabát.
2011. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez kamu
2011. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!