Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A DM Babylove babafürdetője...

A DM Babylove babafürdetője ultraszenzitív bőrre milyen? 5 évesemnek nagyon száraz, vékony, érzékeny bőre van. Mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Ajánlották a Bioderma Atoderm tusfürdőt. Állati drága, a lányom meg egyedül fürdik, és nem egy mogyorónyi mennyiséget használna el belőle. A gyógyszertári fürdető nem viszi le a naptejet, pl.
2013. aug. 9. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom a DM-est!
2013. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak teljesen természetes fürdetőt ahsználnék, a drogériás termékek nem erről hiresek.
2013. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom. Én a laroche-posay szappanmentes tusfürdőjét használtam és cseréltem le a dm baby love-os wash balsamra. Az nekem jobban tetszett, mint a sima tusfürdő és tökéletes alternatívája lett a drága larochenak. Próbáltam rossmannos babát is, de az még kézmosónak se volt jó, a párom megkérdezte, hogy mit tettem a kézmosóba, mert lemarta még az évekkel ezelőtti koszt is a kezéről, annyira szárította. Nekem testápolót se kell használni, mióta ezzel zuhanyzok.
2013. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Összetevőket elnézve egyiket sem venném meg. Főleg nem a biodermát ennyi pénzért.
2013. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki a kecsketej szappant!!!nagyon jó és nem drága!740ft,de ha csak a gyerkőc fürdik vele,akkor hónapokig elég.
2013. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olivaolajos szappan, vagy nézz szét a Müllerben, ott is van egy csomó natúr szappan, ezek nem szárítanak. Mi csak ilyeneket használunk, testápoló télen sem kell a gyerekekre :-)
2013. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!