Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32 hetes kismamák hogy vagytok?

32 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiìrva? Kisfiú vagy kislàny? Hol fogtok szülni? Mi lesz a baba neve?
2013. aug. 11. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes és 6 napos vagyok, úgyhogy talán belefér. :-)

Október elejére vagyok kiírva, kisfiút várunk, névnél még vacilálunk. Megyei kórházban fogok szülni, hacsak nem olyan gyors szülésem lesz, itthon kipottyanik a baba két fájás után (álmodik a nyomor :-)). Egyébként elég jól vagyok, bejárok dolgozni, tudok aludni, nem fáj különösebben semmim, egyedül az izzadás, ami zavar, hiába hűlt le a levegő, én ugyanúgy izzadok mint 40 fokban. Várom már nagyon a szülést, egyrészt, hogy végre meglássuk a kis manónkat, másrészt, hogy újra ehessek édességet, mert sajnos terhességi cukrom van. Te hogy vagy?

2013. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ma vagyok pontosan 32 hetes. Nàlnk 31 fok van nappal ìgy ebbe nagy melegbe nem tudok pihenni, èjszaka lehûl a levegõ, ilyenkor a baba sokat mocorog. Október 14-re vagyok kiìrva. Kislàny lesz, ès Fanni lesz a neve. A Pèterffy utcai kórhàzban fogok szülni. Nagyon vàrjuk màr:-)
2013. aug. 11. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én pénteken töltöm a 31hetet,de gondoltam írok.Keményedik a pocak,napjában többször,és görcsöl a derekam,főleg ha ki kell menni a melegbe,vagy autóznom kell.Október 18-ra vagyok ki írva,kislány lesz.:-) A neve még bizonytalan.:-)
2013. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Az lemaradt,hogy esténként szét szakad a hátam,el aludni rémes.Te jól vagy kérdező?
2013. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!