Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik marcius végê...

Kismamák akik marcius végên, április elején szültök, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Babàtok nemét tudjàtok? Nem izgultok az egyre közelgö szülés miatt? keményedés?

mesêljetek!:)


2012. dec. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Március közepe-vége...

Nem tudjuk a nemét, nagyon kíváncsiak vagyunk, második baba, fiúnak készült, de bármi is lesz, örülni fogunk.

Izgulok, de csak pozitívan, az előző szülésem jó élményként maradt meg. Keményedés nincs, magnéziummal szépen kordában tartom. 27. hét, de azt mondták, alig látszik, örülök is neki, hogy most nem ragadnak a kilók.

2012. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Április 6.-ára vagyok kiírva, első baba és 18. hét óta tudjuk, hogy fiú lesz. Egyre jobban izgulok, nagyon félek a szüléstől. Olyan hamar eljön az idő.

Én kb hetente 4-5ször keményedek, nagyon ritkán fájdogál a hasam akkor beveszek kettő magnéziumot és kész, utána jobb is.

Én eddig nagyon jól viseltem a terhességet, a 14. hétig voltam kb 3szor rosszul (émelygés-hányinger), de semmi más bajom nem volt eddig. A héten kezdett el fájni a derekam és fáj ülni mert nyomom a pocakom. Ettől nyűgös és hisztis vagyok, bármit húzok semmi sem jó... Most kezd teher lenni... :(

Mesélj te is kedves kérdező!


24hkm

2012. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nalunk is elso baba, kisfiu lesz es? marcius 25 re vagyunk kiirva.

irigyellek utolso, hogy ijen szerencsesen alakult a terhesseged:) en 16 hetig 4 szer kerultem kh. ba kiszaradassal infuziora, veszes terhessegi hanyas:( aztan epp hogy javult, a babocam elnyomta a vesem es vese tagulatom lett, ugyhogy ujjabb kethet korhaz es abtibiotikum szylesig, es hat addig egy vese kateter ,,boldog" tulaja vagyok ami nagyon megkinoz, es napi 10-15 szor is kemenyedek tole:( napi 8 magnezium tartja szinten es agynyugalom! De megeri!:) ma voltunk 4dn es nagyon szepen latszik a pofija, irto nagy elmeny volt, erte tenyleg megeri minden!

Fu hat a szulestol egyre jobban tartok sajnos... plane hogy 7 hete kora szulessel fenyegetnek, igy varhato hogy nem huzzuk ki... de remelem jol alakul majd:)

tovabbi nagyon boldog baba varast lanyok, es elvezzuk ki mert nics mar sok hatra!:)

2012. dec. 14. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
SZia! Április 1re vagyok kiirva. Eddig fiunak mutatja magát. Szülés miatt szerencsére nem izgulok,már van egy lányunk aki április 22-én lesz 3 éves.Ő 17re volt kiirva..S a doki 26án akart befektetni hogy 27én inditja reggel 8kor a szülést. Pont most néztem a papirokat.. Keményedés nincs szerencsére, le is kopogom. Az első terhesség alatt kellett ennem 3szor fél szem Salbutamolt mert a Mg már nem fogta meg a dolgokat... Kicsit izgulok,de inkább csak amiatt hogy mint lesz addig,meg hogy hol lesz addig a nagy lány.
2012. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!