Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónapos babám mellett, ha...

10 hónapos babám mellett, ha most terhes vagyok (nem vetetem el) van lehetőségem valamilyen otthonba menni?

Figyelt kérdés

Vagy így nem vesznek be? Vagy ahhoz mi kell? Nincs jövedelmem, nincs lakásom, nincs semmim:( Anyámnál nem szeretnék lenni, mert iszik. Másra meg nem tapadhatok.

Nem üt, nem iszik a párom, de úgy érzem nem bírom tovább mellette, pláne, ha most terhes is vagyok.


2008. jún. 29. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

www.golyahiregyesulet.hu


Itt talán választ és segítséget kapsz. Keresd föl őket!

2008. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia tényleg nagyon sajnálom a helyzeted. igen szerintem az otthonba bevesznek. irt be a googléba hogy anyaotthon. a férjeddel miért nemakarsz eggyüt élni? már nemszereted? mert könyebb lene ha ő is keresne. te hogy fogod egymagad igy eltartani ha gyesen leszel?
2008. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!