Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székletürités után, ha nincs...

Székletürités után, ha nincs lehetőségem rendes mosakodásra, akkor nem kaphat el a magzat valamilyen fertőzést?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a munkahelyemen nincs lehetőségem rendes mosakodásra csak törlőkendőt szoktam használni,de szerintem azzal nem lehet rendesen,teljesen megtörölni. Nektek nincs ilyen félelmetek?
2009. jan. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, nem lesz semmi baj! Gondolom nem előre törlöd magadat. Ne izgulj!

Egyébként is, ha zárt a méhszáj, semmi baj nem érheti a babádat, gondolok itt akár egy hüvelygombára is.

2009. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már nyitva van a méhszáj,akkor sem lehet,a magzatburok védi a babát ne aggódj:-)
2009. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a választ az elég kellemetlen kérdésemre,de lévén,hogy első baba lesz minden lehetséges kérdés felmerül bennem. Egyébként meg nagyon friss terhesség,mert kb 4 hetes lehet. Most megyek még csak az első vizsgálatra.:-))

2009. jan. 7. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nedves törlőkednők ugyan olyan alaposan tisztítanak,mint ha megmosakodnál!!!Én még itthon is sokszor azt használom nagydolog után...2 gyerekes anyuka
2009. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, ne aggódj emiatt. Nekem eddig eszembe sem jutott ilyesmi, még törlőkendőt sem használok.

A természet tudja a dolgát, ilyen könnyen azért nem tud a baba fertőzést összeszedni.

35 hetes

2009. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!