Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz 3gyerekkel...

Mennyire lesz nehéz 3gyerekkel, ilyen korkülönbségekkel? A nagyfiam 13, a lányom 3.5, a kicsi októberben születik.33Éves leszek.

Figyelt kérdés
A nagy már elég önálló,sokszor nem is jön velünk már sehova.(Ennek nem örülök),viszont így talán könnyebb,hogy 2 kicsi ,nem 3.Nektek mennyiben változott az életetek a 3. Után?Nehezebb sokkal,vagy csak szervezés kérdése?Kicsit nehéz megszoknom a gondolatot,mert a pocaklakó véletlen baba.
2013. aug. 13. 09:01
 1/1 Kiscsillag7906 ***** válasza:

Szia. Nekem is 13éves a nagyfiam, a középsőfiam 3,5éves volt, mikor született az öcsike. Nem nagyon változott az életünk, a két nagy rengeteget segített, persze nem erőltetéssel, hanem mikor ők akarták. A kicsi 15hónapos, és rengeteget játszanak vele, főleg a középső. Nekünk nagyon jó így, hogy több a korkülönbség. Én 34éves vagyok.

Hidd el menni fog minden, hisz nem kicsik a gyerekek, segíteni fognak majd nagyon sokat a baba körül. Boldog babavárást.

2013. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!