Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neked mi a véleményed arról,...

Neked mi a véleményed arról, ha valaki elengedi a nem egészen 2 éves gyerekét a nagyszülőkkel nyaralni 1 hétre?

Figyelt kérdés
Nem kicsi még ehhez egy ekkora gyerek?
2013. aug. 13. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

ha hozzászokott a gyerek az " idegenekhez", vagyis inkább ahoz, hogy anyu-apu nincs mindig vele, akkor nem gond, főleg, ha van lehhetőség 7 közben is találkozni...


én kb 3-4 éves koromtól nyári szünetben 2 hetet töltöttem nagyszülőknél, de hetente 2szer jöttek anyuék...előtte csak 2-3 napokat

2013. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 SzilKa ***** válasza:
89%
Ha a gyerek jól érzi magát a nagyszülőkkel (akik maguk is felneveltek már egy, vagy több gyereket), akkor mi akadálya lenne?
2013. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A férjemet anno ennyi idősen vitték el a nagyszülők a Balatonra egy hétre.Kicsi korától kezdve sokat volt náluk,így nem hiányoztak neki a szülők,jól elvolt velük.Szerintem ha tiéd is ilyen,engedd el velük.
2013. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem kicsi ,persze ha eddig is folyamatos és klassz kapcsolat volt ,van....tévhit ,hogy a gyereknek csak az "anyja mellett a helye"egy ekkor gyereknek már bőven szüksége van más ingerekre,élményekre....az én lányom is nyaralt már ebben a korban a nagyszülőkkel,a mai napig imádja őket és boldog ha velük lehet
2013. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kicsi jól érzi magát, nincs ezzel semmi gond.
2013. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Én engedtem a lányaimat. Jól érezték magugat minadannyian.
2013. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mi gond lenne ezzel? A szomszédomnak is 2 éves a lánya és a nyáron 1 hetet az egyik nagyinál töltött a másik 1 hetet a másik nagyinál mert bölcsi szünet volt és vhogy meg kellett oldaniuk. Ha gyerek hozzá van szokva és jól elvan miért is ne? Sőt jobbnak tartom azt h ilyen jól elvan másokkal is. Neki is előnyére válik h nem csak anyucival van. :)
2013. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Ha a gyerek nem sír az anyja vagy apja után, akkor maradjon, ha a nagyszülők is szeretnék.

Az én lányom májusban volt 2 éves, 10 napot volt a 2 nagyszülőnél felváltva, mert a 3,5 éves kisfiam műtötték, így vele voltam bent a kórházban, párom pedig napi 10 órát dolgozik. Mivel a kisfiam sem szerettem volna a kórházban egyedül hagyni, így ezt a megoldást választottuk.

2013. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 zabmester ***** válasza:
100%
Gyereke válogatja, az enyém is volt ennyi idősen, nagyon élvezte a dolgot. A szülő tudja, mit bír a gyerek, meg milyen a viszony a nagyszülőkkel, kb ennyi a véleményem.
2013. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évesen volt először 3 napot a nagyszülőknél,onnantól 2-3 havonta elviszik 1-1 hetekre.

Most 3 éves,múlt héten hoztuk haza,1 hetet volt az én szüleimnél,1 hetet itthon,1 hetet anyóséknál,már azt kérdezgeti,hogy jövőhéten megy megint mamáékhoz...(nagyon elkényeztetik,de hát ez a nagyszülők dolga)

2013. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!